سرویس: اقتصادی
کد خبر: 66123
|
09:22 - 1403/04/19
نسخه چاپی

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام:

۱۸۷ دوره آموزشی برای کارکنان ایلام برگزار شد

۱۸۷ دوره آموزشی برای کارکنان ایلام برگزار شد
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام گفت:  مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری این سازمان بر اساس وظیفه قانونی و رسالت محوله از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون تعداد ۱۸۷ دوره آموزشی به تعداد ۷۴ هزار و ۷۹۳ نفر برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی ایلام برگزار کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی«ایلام بیدار»، سید منصور حسینی، صبح امروز در جمع اصحاب رسانه ایلام، اظهار کرد: در راستای ارتقای توانمندسازی نیروی انسانی متناسب با نوع کار و فعالیت، مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری این سازمان بر اساس وظیفه قانونی و رسالت محوله از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون تعداد ۱۸۷ دوره آموزشی به تعداد ۷۴ هزار و ۷۹۳ نفر برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی ایلام برگزار کرده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام افزود: دوره‌های برگزار شده در زمینه‌های مختلف شامل پنج دوره توجیهی بدو خدمت، ۴۴ دوره عمومی، ۹۱ دوره شغلی و اختصاصی، ۴۶ دوره ویژه مدیران و یک دوره تربیت‌مدرس است.

 حسینی اضافه کرد: باهدف ارتقا سطح کیفی و کمی دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت کارکنان دولت در استان، مرکز آموزش سازمان نسبت به نیازسنجی آموزشی نیروی انسانی شاغل در دستگاه‌های اجرایی جهت تهیه و تدوین تقویم آموزشی کارکنان اقدام کرده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام یادآور شد: به‌منظور توجه به بخش خصوصی در راستای واگذاری بخشی از دوره‌های آموزشی و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها و تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و بخش خصوصی در برگزاری دوره‌های آموزشی تعداد ۱۰ مؤسسه و آموزشگاه خصوصی اعتبارسنجی شده است.

 

انتهای خبر/م

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب