کد مطلب: 28854
تاریخ انتشار : 1396-06-21 08:33
رییس میراث‌فرهنگی مهران از نظارت بر واحدهای اقامتی، پذیرایی و خانه‌مسافرهای این شهرستان برای اسکان زائران حسینی(ع) در ماه محرم 96 خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از  آوای مهران ،"میثم علیزاده"، رییس اداره میراث‌فرهنگی مهران گفت: به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شده است بازدیدهای نظارتی تلفیقی با حضور دستگاه‌های مرتبط به صورت هفتگی در شهرستان مهران به‌صورت منظم و مستمر انجام شود.

وی اظهار کرد: در راستای تشدید بازدیدهای نظارتی به‌منظور کنترل کیفیت خدمات در واحدهای گردشگری شهرستان اعم از مراکز اقامتی، پذیرایی و مجتمع‌های خدمات رفاهی با هماهنگی این اداره‌ بازدید مشترکی با حضور دستگاه‌های تعزیرات حکومتی، مدیریت اماکن، دانشگاه علوم پزشکی و بازرگانی انجام  می‌شود.

علیزاده افزود: هدف از این بازدیدها بهبود سطح کیفیت خدمات‌دهی به مسافران و زوار در ایام اربعین حسینی است.

رییس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری مهران تصریح کرد: در ایام اربعین، نظارت‌های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات و صنوف مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین‌راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام مشود

وی با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی، شهرستان مهران پذیرای مسافران و زائرین از سراسر کشور است، ادامه داد: آمادگی کامل مراکز اقامتی، خانه‌مسافرها و... برای اسکان ضروری مسافران و زوار حسینی پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

رونمایی از بدقولی دوساله مسئولان در ایلام؛
نقدی برسخنان رییس جهاد کشاورزی ایلام؛
تندیس,شهیدداریوش رضایی نژاد,المان,استان ایلام,ایلام بیدار
گزارشی از تناقض رفتاری مسئولان در قبال شهید هسته ای؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب