ایلام بیدار12:18 - 1401/04/05
نماینده مردم ایلام در مجلس خبر داد؛

پیگیری مجلس برای وصول مطالبات مردم ایلام / رایزنی ها برای استقرار شرکت بهره برداری نفت و گاز دراستان

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس پیگیر وصول مطالبات مردم است و یکی از مطالبات مهم مردم ایلام استقرار شرکت بهره برداری نفت و گاز دراستان است.

به گزارش ایلام بیدار ، سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در طی دو سالی گذشته یکی از طرح‌هایی که از سوی نمایندگان استان در مجلس دنبال شده، طرح استقرار شرکت نفت و گاز ایلام یا به عبارت بهتر تأسیس شرکت بهره برداری نفت و گاز ایلام بوده است.

وی افزود: از دولت انقلابی انتظار داریم وزارت نفت در این قضیه مجاب کنند که بر اساس کار کارشناسی با استان ایلام برخورد کند و برخورد آن نیز مبتنی بر عدالت و منطقی باشد.

وی ادامه داد: ما با تمام قدرت از این حق دفاع می‌کنیم، انتظار داریم در دولت انقلابی مردم مناطق محروم مورد توجه قرار بگیرند و اگر این اتفاق رخ دهد استان ایلام آن عقب افتادگی که در توسعه دارد جبران می‌شود.

فلاحی تصریح کرد: احیای سهم‌های استان ایلام در حوزه آلایندگی، صادرات و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ نفت و گاز استان ایلام و حوزه معادن و واریز این مبالغ به استان ایلام را می‌توان از دستاوردهای نمایندگان استان در مجلس یازدهم دانست که به واسطه ایجاد نگاه راهبردی به ایلام زمینه آن مهیا شده است.

 

انتهای پیام/ر