ایلام بیدار11:08 - 1400/09/03
جهاد ادامه دارد؛

بسیج در خط مقدم خدمت رسانی به مردم/ وقتی خدمت بی منت مشکلات جامعه را برمی دارد

خدمت رسانی گروههای جهادی با وجود گسترش ویروس کرونا همچنان ادامه دارد واقشار محروم جامعه مورد توجه ویژه این گروهها هستند.

به گزارش ایلام بیدار ، خدمت واژه ای است که امروز برای کشور بیشتر از هرچیز دیگری لازم است ومسئولین اگر به فکر خدمت باشند قطعا مشکلات حل خواهد شد ومردم از لحاظ اقتصادی ومعیشتی در وضعیت خوبی به سر می برند.

مشکل آنجاست که امروز گویا خدمت رسانی آن طور که باید انجام نمی شود وگرنه مشکلات مردم باید حل میشد ولی اینگونه نیست ودر زمینه های مختلف مشکلات در کشور وجود دارد.

قطعا ظرفیت های مختلفی وجود دارد که اگر به درستی از آن ها استفاده شود رونق تولید در سطح کشور برقرار می شود ومی توان به قله های پیشرفت وترقی را طی کرد وحتی در اقتصاد دنیا هم حرفی برای گفتن داشت.

وقتی سخن از خدمت رسانی می شود همه یاد بسیج واقداماتی که انجام می دهند می افتیم ، گروههایی که بدون چشم داشت در هرجایی وهر لحظه آماده خدمت رسانی هستند .

بسیج در زمینه های مختلف دست به کار شدند وبه جنگ بیماری کرونا رفتند اما در لبیک به فرمان رهبر انقلاب نیازمندان را فراموش نکردند وبا بسته های حمایتی و کمک به ساخت منازل مسکونی از این قشر حمایت کردند.

 

بسیج در همه زمینه ها آماده خدمت به مردم است

عدنان اقبالی از اعضای این گروه جهادی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: بسیج همیشه آماده خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه هستند ودر هر زمینه ای که لازم باشد ورود می کنند.

وی اظهار کرد: گروه جهادی شهید حمید باکری در شهر شباب از توابع شهرستان چرداول اقدام به تعمیر منازل مسکونی، پوشش ایزوگام و ساخت سرویس های بهداشتی وحمام برای افراد نیازمند این شهر نموده است.

اقبالی در ادامه گفت: همچنین بسته های معیشتی بین نیازمندان در مناطق مختلف توزیع می شود.

این عضو گروههای جهادی تصریح کرد: خدمت رسانی وظیفه مقدسی است که گروههای جهادی همیشه آماده کمک به اقشار محروم جامعه هستند.

بسیج همواره در خدمت به مردم است

موسی بیگی از بسیجیان ایلامی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: هرجا خدمت باشد بسیج هم آنجا حضور دارد ودراین راه موانع را از سر راه بر می دارد.

وی اظهار کرد: از کرونا تا سیل همواره خدمت در بسیج بدون مرز و برای کمک به مردم است.

 

 

 

انتهای پیام/ر