کد مطلب: 31229
تاریخ انتشار : 1396-11-24 12:25
این فرماندار بنا دارد زمینه ساز نارضایتی مردم باشد و در پازل دشمن قرار بگیرد، مردم این دیار قهرمان با دست خالی در مقابل متجاوزگران بعثی ایستادند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند.

فرشته سنجیده:: خبر تلخی که این روزها و در ایام دهه فجر کام مردم ولایتمدار ایلام را تلخ کرد و هرگزدر باورها نمی گنجید، حرکت سخیف فرماندار سیروان در زیر پا نگذاشتن پرچم رژیم غاصب اسراییل بود؛ برای مردم سوال است که چگونه فردی که همه چیزش مدیون نظام وانقلاب است این قوانین را نقص می کند و به عبارتی نمک می خورد و نمکدان می شکند؟

چگونه می توانید پرچم حکومت های غاصب آمریکا و اسراییل را زیر پا نگذارید؟ گویا هنوز از دسیسه ها و تهدیدهای آنها برعلیه ایران خبر ندارید اگر او خود را ایرانی می داند و قلبش برای وطنش می تپد چرا به خود اجازه داده که از آنها حمایت کند و ساکت بنشیند، در حالی که زندگی خود را صدقه سر همین نظام باید بداند.
استاندار سابق نیز در طول مدیریت شان در استان هرگز جریان فتنه را محکوم نکردند و باعث حاشیه های فراوانی شد و ایشان هم به عنوان روابط عمومی با جریان فتنه همگام شد.
جناب اقای سلیمانی دشتکی استاندار محترم با توجه به اینکه حضرتعالی از وفاداران به نظام و انقلاب رهبری هستید، انتظار می رود برخوردی جدی با فرماندار مربوطه داشته باشید، این حرکت ایشان یکی از اهداف وخواسته های دشمن است و دشمنان نظام این روزها بر روی ان زوم کردند. 
جناب استاندار شما از انقلاب به عنوان بزرگترین دستاورد کسب شده در سایه امام و مقام معظم رهبری نام بردید، حال جای سوال است که چگونه فرمانداری که مدعی اعتقاد به ارزش‌هااست این گونه عمل کند؟ ایا این اسراف حقوق بیت المال نیست؟ ایا از نظر شرعی گناه نیست؟ 
این فرماندار بنا دارد زمینه ساز نارضایتی مردم باشد و در پازل دشمن قرار بگیرد، مردم این دیار قهرمان با دست خالی در مقابل متجاوزگران بعثی ایستادند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند.
ایا حق ما به قدرت رساندن چنین فرماندارانی است؟ ایشان بر سر سفره نظام می نیشیند و به آن توهین می کنند این چه حکمی دارد؟ مردم واصحاب رسانه منتظر اقدام حضرتعالی هستند.
 
 
انتهای پیام/س

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب