کد مطلب: 31175
تاریخ انتشار : 1396-11-21 10:20
آقای فرماندار! شايد فراموش كرده ايد شهرستاني كه شما سكانش را به دست گرفته ايد جوانان غيوري را تقديم اين انقلاب كرده اند اگر اين انقلاب و سياست ضداستكباري و اسراييلي نبود آيا شما اكنون فرماندار بوديد؟

عباس خزلی:: در ايام الله دهه فجر كه دهه مبارزه با استكبار و رژيم اشغالگر وكودك كش اسراييل است، حركت بچه گانه ای توسط فرماندار سيروان صورت مي گيرد كه همه اقشار مردم خصوصا سياسيون از جناح هاي مختلف متعجب شدند.

فرماندار سيروان كه به لطف برخي تندروي هاي سياسي در زمان استاندار قبل كه از طرفداران جريان فتنه بود از روابط عمومي استانداري به فرمانداري شهرستان سيروان رسيده است در يكي از مراسمات دهه فجر حاضر نيست از روي پرچم امريكا و اسرائیل عبور كند و مي خواهد اداي يك ديوانه سياسي استاد دانشگاه در تهران را در آورد؛ غافل از اينكه كينه ملت ايران به دور از سلايق سياسي نسبت به رژيم اشغالگر اسراييل و امریکا هرگز پايان پذير نيست؛ آدم هاي حقير براي مطرح كردن خود معمولا دست به كارهاي عجيب مي زنند كه كار فرماندار سيروان از آن دست كارهاي عجيب است.
جناب فرماندار شما اداي كسي را در آورده ايد كه هيچگونه ثابت سياسي ندارد و سال هاست مشخص شده كه زيباكلام هم دقيقا همچون جنابعالي براي مطرح كردن خود حاضر نشد از روي پرچم اسراييل عبور كند.
حال چرا فرماندار سيروان در ايام دهه فجر دست به اين عمل زشت مي زند، شايد دچار توهم شده كه هنوز استاندار قبلي سكان مديريت استان را عهده دار است و ايشان را مورد تشويق قرار مي دهد، غافل از اينكه مرواريد ماه هاست كه جاي خود را به آقاي سليماني دشتكي داده است.

جناب فرماندار، پس از اينكه متوجه حركت خود و اعتراضات شديد مردم مي شود سريع دست به قلم مي شود و موضوع را بكلي تكذيب مي كند و باز هم غافل از اينكه، دنياي مجازي آنچنان گسترده شده كه مديران زير ذره بين مردم قرار دارند و حركات خوب و بد آنها را ثبت و در فضاي مجازي در اختيار اقشار مردم قرار مي دهند.
جناب فرماندار چرا اكنون به تكذيب كردن موضوع روي آورده ايد؟ شما همچون زيباكلام كه از او تقليد كرده ايد ثبات نداريد، حالا كه انجام داده ايد حداقل به دروغ و تهمت به ديگران متوسل نشويد، شايد فراموش كرده ايد شهرستاني كه شما سكانش را به دست گرفته ايد جوانان غيوري را تقديم اين انقلاب كرده اند اگر اين انقلاب و سياست ضداستكباري و اسراييلي نبود آيا شما اكنون فرماندار بوديد؟ 
آقاي فرماندار پستي كه به شما داده شده است غصب است، چون هيچ اعتقادي به اصول انقلاب نداريد چرا که يكي از اصول اصلي نظام مبارزه با اسراييل است؛ حال از جناب استاندار انتظار مي رود كه با برخورد جدي خود اقشار مختلف مردم استان را از اين دغدغه برهاند.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

از کی تا حالا سایت شما نماینده همه مردم شده؟اگه مردی چاپ کن
چرا ناراحتی برادر؟؟نکنه از رفیق رفقای فرمانداری؟؟فرمانداری که به ارزش های انقلاب احترام نمی گذارد .... به انقلاب و آرمان های انقلاب و شهدا است و ما مسئول .... به نظام نمی خواهیم

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب