کد مطلب: 30712
تاریخ انتشار : 1396-10-18 08:40
آری قطار انقلاب همچنان پیوسته و با قدرت بر ریل ولایت پیش می رود و مردم این دیار بر عهدی که بستند و با نه ای عمیق به شرق و غرب با هم هستند.

سجاد رئوفی - فعال رسانه ای :: دهه ی چهارم است در انقلابی که سرآغاز موج بیداری اسلامی بود انقلابی که شرق و غرب نتوانست از وقوع آن جلوگیری کند ایرانی که با شعار نه شرقی و نه غربی پیروز شد و همچنان بر این اصل استوار است.

انقلاب اسلامی ایران؛انقلابی که سرآغازی بود برای دیده شدن مردم در حکومتی که ریشه در اسلام دارد و امروز در دهه چهارم انقلاب در اوج عزت و اقتدار و عظمت است.
با گریزی به تاریخ انقلاب اسلامی ایران می توان گفت که قطار پیشرفت های انقلاب بر ریل مردم مداری همچنان با سرعت پیش می رود و نقشه آن حول محور ولایت فقیه بر همگان آشکار است.
در این روزها که خبرها از نا امنی و آشوب در چهارگوشه ی جهان به گوش می رسد این نام ایران اسلامی است که همچون جزیره ای امن در دنیا در خبرها می آید؛ ایرانی که دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی را در فرامرزها واجب دانسته و باهمت فرزندان این مرز و بوم خواب را بر دشمنان حرام کرده است و اخیرا هم خبرها از نابودی گروهک تروریستی تکفیری داعش مهر تاییدی بود بر قدرت و اقتدار ایران.
چند روزی بود که این دشمنان حسرت به دل در آرزوی ناامن کردن این جزیره ی ثبات و آرامش بودند و با حربه های جدید مشکلات اقتصادی را سپر فتنه انگیزی های خود کردند تا با مدیریت و موج سواری بتوانند به آرامش و امنیت کشورمان لطمه بزنند،غافل از اینکه این مردم همانهایی هستند که با معمار کبیر انقلاب عهد و پیمان بستند که به پای ارزش های نظام و انقلاب بمانند و امروز در دهه چهارم انقلاب همه با هم هستند و به امام و ولی خود لبیک می گویند برای دفاع از ارزش های نظام و انقلاب.
با گریزی به ریشه های فتنه های اخیر می توان فهمید که قصر نشینان دوستدار غرب تاب اتحاد و همدلی ایران اسلامی را ندارند و از ترس این مردم دست به همه فتنه ای می زنند و با توسل به هر حربه ای می خواهند انشقاق ایجاد کنند بین مردمان این دیار؛فتنه گرانی که همچون کبک سر خود را به زیر برف برده اند چرا که این مردم از دفاع مقدس گرفته تا حماسه های نه و سیزده دی ماه سیلی می زنند به فتنه گرانی که خواب نابودی کشورمان را می بینند.
با واکاوی این اتفاقات می توان فهمید که پشت پرده ی این فتنه ها چیست؟
سال هشتادو هشت به بهانه ی انتخابات و امسال به بهانه ی گرانی!
بهانه های واهی که اصل نظام را نشانه گرفته بودند ولی با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب و بصیرت مردم یک به یک فتنه ها خنثی و روسیاهی آن برای دشمنان نظام و حامیان غرب نیشان آنها همچون شبکه های ماهواری ای وابسته به استکبار می ماند.
آری قطار انقلاب همچنان پیوسته و با قدرت بر ریل ولایت پیش می رود و مردم این دیار بر عهدی که بستند و با نه ای عمیق به شرق و غرب با هم هستند.
بترسید بترسید؛ما همه با هم هستیم؛ پشت ولایت هستیم.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب