کد مطلب: 30599
تاریخ انتشار : 1396-10-10 12:01
دیروز با وجود ۸ سال از فتنه ۸۸ مردم ثابت کردند که هنوز پای آرمانها وعهد خویش با ولایت ورهبری هستند آنان با حضور همیشگی خود در صحنه و گوش به فرمان رهبر یکبار دیگر به خیابانها آمادند.

فرشته سنجیده:: دیروز با وجود ۸ سال از فتنه ۸۸ مردم ثابت کردند که هنوز پای آرمانها وعهد خویش با ولایت ورهبری هستند آنان با حضور همیشگی خود در صحنه و گوش به فرمان رهبر یکبار دیگر به خیابانها آمادند تا تجدید میثاق کنند و بگویند که هنوز نقشه های شوم دشمنان را فراموش نکرده اند.

صبح دیروز قبل شروع مراسم رسمی همه از افراد سالخورده عصا به دست گرفته تا ،زنان با کودکان شیرخوار، وبچه ها دست به دست پدر ومادر، امده بودند تا باحضور خود عشق به رهبری را ثابت کنند و با صدای بلند و رسا و مشتی محکم به دهن یاوه گویان بزنند و حمایت خود را از ملت ورهبر اعلام نمودند.

آنان میخواستند به دشمنان بفهمانند نه تنها ۹ دی ۸۸ همیشه در اذهان باقی می ماند بلکه فتنه گران هیچگاه نمی توانند با این کار ملتی که وجب به وجب ان وقانون به قانون آن با خون شهدا نوشته شده از هم بپاشند و به این سادگی صاحب آن شوند،اگر قرار است چند نفر به کوچه و خیابان بریزند و علیه این ملت اختشاش کنند، چندین هزار نفر در اعتراض به کار آنها به خیابانها می آید و نه تنها از آنان حمایت نمی کنند بلکه کار انها را محکوم می کنند.

استان ایلام هم از این قضیه مستثنی نیست استانی که مردمانش لیاقت بهترین ها را دارند و حضور اقشار مردم وارکانهای دولتی که در راس انها فرمانداران و مدیران بودند این قضیه را ثابت نمود و به همه نشان دادند اگرچه این استان شهیدان زیادی در این راه داده وهشت سال جنگ و آوارگی را تحمل کرده و تا آخرین نفس جنگیده به این راحتی کوتاه نمی آید و این مردم در عمل ثابت کردند از همه جا آماده باش تر هستند.

این مردم همیشه قهرمان همان طور که ۸ سال با دفاع دلیرانه از خاک مهین خود دفاع کردند. امروز این حقانیت را به اثبات رساندند.

هرچند هر سال مردم جلوتر از مسولین عمل کردند و برخی مسولان اسبق سعی داشتند با سخنان تفرقه افکنانه باعث حاشیه ها شوند واین هدف هم نرسیدند ولی امسال پررنگ تر از هر سالی ولایت مداری خود را هم نیز ثابت نمودند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب