کد مطلب: 30568
تاریخ انتشار : 1396-10-09 08:22
فتنه گران وامانده بدانند این درخت را نمی‌توان خشکاند و نمی‌توان از تحرک و رشد بازداشت.

رضا میرزاد:: درخت تنومند انقلاب اسلامی سال‌ها است سرافراز و به‌دوراز گزند بادهای ویران گر مقاوم ایستاد. بارور شد، سایه‌اش بر دلدادگان تنومند آن امید داد.

این درخت که بادهای سهمگین را به کنترل خود در آورد و در نور الهی تغذیه و در پای خود ایثار و فداکاری ، جانبازی و ازخودگذشتگی فراوان دید، وقتی توسط فتنه گران مورد هجمه قرار گرفت خم به ابرو نیاورد و به باغبانش چشم دوخت تا دگربار نگاه بصیرش بر آن داشته باشد و باغبان که سال‌ها رنج این نهال دیروز و درخت تنومند امروز را به خود دیده بود، با نگاهی بساط فتنه را برانداخت و اجازه نداد که درخت آسیبی برسد. چرا که درخت انقلاب اسلامی را صاحبانی است دلداده، ازجان‌گذشته و ایثارگر و مقلد و نگهبان حریم امن امامت و باغبانی دارد که نگاهش مهربانی و عطوفت و در تصمیم قاطع و اهل عمل و خود می‌فرماید: من انقلابیم.

پس فتنه گران وامانده بدانند این درخت را نمی‌توان خشکاند و نمی‌توان از تحرک و رشد بازداشت، این درخت توسط باغبان هرس می‌شود و آفت‌ها و شاخ وبرگ های زائدش به کنار گذاشته می شودولی رشد آن در سایه‌سار نخل بلند قامت ولایت مستمر است تا انقلاب مهدی موعود (عج) و این اعتقاد من است.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب