کد مطلب: 30538
تاریخ انتشار : 1396-10-06 12:43
با وجود مشکلات معیشتی که برای مردم بوجود آمده است آیا جناب روحانی تصمیم نگرفته اند که حداقل اندکی با مردم صادق باشند.

عباس خزلی:: هرچند که عالم و آدم می داند که دولت نه اعتقادی به انتقاد دارد و نه راهکارهای مناسب منتقدین را دربرنامه خود می گنجاند و در واقع اینقدر در دولت محترم غرور و منیت وجود دارد که استفاده از نقطه نظرها و حتی راهکارهای مناسب منتقدین را نوعی شکست و یا تسلیم قلمداد می کند در حالیکه از برنامه های صحیح و سازنده برای پیشرفت کشور با هر سلیقه سیاسی کاری پسندیده است. 

با این وجود وقتی صحبت های جناب روحانی قبل و بعد از انتخابات کنار هم می گذاریم چنان با هم متناقض و متفاوت هستند که هر کسی را به تعجب و شاید هم واکنش وادار می کند. 
قبل ازانتخابات چنان وعده های رنگارنگ داده شد که مردم چنان آینده روشن و درخشانی را برای خود متصور بودند که پس از سال ها رنج و تحمل درد به یک زندگی ایده آل و باور نکردنی دست خواهند یافت.
وقتی جناب روحانی رقیبان خود را در مقابل دیدگان هشتاد میلیون ایرانی به قطع یارانه متهم می کرد و اکنون خود یارانه 35 میلیون ایرانی را قطع می کند وقتی جناب روحانی قبل انتخابات منتقدین برجام را کاسب تحریم وجود را منجی ملت می داند که عملا برجام هم با تمام هزینه های چندین ساله شکست می خورد.

وقتی رییس جمهوری وعده یک زندگی ایده آل که حتی مردم به دولت کمک کنند را می دهد ولی عملا برخی از همین مردم توان خرید حتی نان خشک را از دست داده اند وقتی در دولت جناب روحانی قیمت تخم مرغ به جایی می رسد که روزها توسط طنز نویسان ایران و شاید دنیا مورد تمسخر واقع می شود هرچند که کارشناسان این موضوع را بخوبی درک کرده بودند که گران کردن قیمت تخم مرغ توسط دولت صورت می گیرید تا قراردادی که توسط برخی نورچشمی ها برای واردات تخم مرغ امضا شده به سرانجام برسد وجناب اینکه این کار هم صورت گرفت وتخم مرغ وارداتی به کشوررسید دولت بازار ارز رابه حال خود گذاشت تا دلار به 4200 تومان برسد ومردم را به شدت با مشکل مواجه سازد.
با وجود مشکلات معیشتی که برای مردم بوجود آمده است آیا جناب روحانی تصمیم نگرفته اند که حداقل اندکی با مردم صادق باشند وبگویند اگر قول دادم برای قدرت بود اگر رقیبانی چون قالیباف که از 17 سالگی توانسته لشگری رادرجنگ اداره کند مورد بیرحمانه ترین تخریبها قراردادم اگرسپاه مقتدر وصنایع دفاعی وموشکی کشور را مورد حمله قراردادم فقط بخاطر تکیه دادن بر صندلی سحر آمیز ریاست جمهوری بود.
واین روزها شاهد کلیپی از سخنان رییس جمهور در جمع خارجیان هستیم که دم از گزینش برای واگذاری انشعاب آب می زند که به حدی خنده دار است که خیلی به آن اهمیت داده نشد فقط در یک کلام مگر توسط دولت انشعاب واگذارنمی شود خب سعی کنید گزینش نکنید کاش روراست و صادقانه به مردم بگویید نتوانستم و نمی توانم.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب