نمایش 1 - 10 از 213
یادداشت؛
محمدصادق غلامی
عمليات سپاه پاسداران با اين كيفيت براي اولين بار بعد از حدود ۳۰ سال و اعلان علني آن، پيام‌هاي روشنی براي جهانيان و كشورهاي منطقه داشت كه در راهبرد تحول در هندسه قدرت جهاني تحت تأثير انقلاب اسلامي ايران قابل تفسير و تأويل است.
یادداشت؛
چنین فرمانی چارچوب ها و قوانین خاص دارد که در صورت نا دیده گرفتن آن به جای عملکرد مثبت و مفید برای نظام و انقلاب ، چالش هایی بوجود خواهد آمد.
یادداشت؛
علی آمری
احداث سد توسط ترکیه خسارات جبران‌ناپذیری نظیر مشکلات معیشتی که برای ساکنان منطقه توسط ریزگردها و اتفزایش بیابان‌زایی و خشکسالی در عراق و ایران را در پی دارد.
علیرضا زاکانی
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی به چرایی محکومیت ایران در مناقشه گازی با ترکیه و اجبار به صدور گاز مجانی به این کشور پرداخت.
یادداشت,سیدکاظم افضلی,دولت دوازدهم,تغیرات معیشتی,استان ایلام,ایلام بیدار
مسئولان دولت بدانند که اکنون ملت ایران بیدار تر از چهارسال گذشته هستند و پاسخ اعتمادشان را به دولتی ها می خواهند در عرصه عمل به تعهدات آنها ببینند.
یادداشت؛
بی‌تردید حضور بالغ بر 41 میلیون ایرانی در پای صندوق های رأی علاوه بر نشان دادن وحدت و عزم ملی برای پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی عاملی در جهت افزایش اقتدار و امنیت کشوردر منطقه و جهان خواهد بود.
محمدصادق غلامی
رئیس جمهور منتخب بداند جمعیتی حدود 16 میلیون نفر به کاندیدایی که شعارهای انقلاب و توجه به محرومین و مستضعفین و اقتصاد مقاومتی واقعی و مبارزه با فساد را داشت، رأی داده‌اند.
یادداشت؛
عباس خزلی
مردم چه نقشی در کاروعملکرد نمایندگان ادوار مختلف درمجلس شورای اسلامی داشته اند اصلا نمایندگان نماینده مردم بوده اند یا اینکه به نام مردم وبه کام دولتها مشغول فعالیت بوده اند.
یادداشت؛
محمدصادق غلامی
نظام جمهوري اسلامي ايران مباني آن برگرفته از اسلام ناب است كه امنيت را يكي از اهداف استقرار حاكميت الله و صالحان مي‌داند.
یادداشت؛
ایران اسلامی نیازمند مدیرانی انقلابی و جهادی بوده که با تکیه بر توان و استعدادهای داخلی و ظرفیت های عظیم معدنی و سرمایه های اجتماعی ارزشمند، بتواند کشور را هرچه بیشتر به سمت آرمانهای والای انقلاب روبه جلو ببرد.

صفحه‌ها