نمایش 1 - 10 از 201
یادداشت؛
یحیی دشتی
آمریکایی ها با حمله به سوریه قصد نمایش قدرت و ترساندن مخالفین خود را در منطقه داشتند ولی نتیجه عکس گرفتند.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
وقتی قرار است بخش‌ها و قسمت‌هایی از اظهارنظر کاندیداها در مناظره‌های تلویزیونی حذف و سانسور شود، چگونه می‌توان به آنچه که در نسخه ضبط شده و غیرزنده پخش می‌شود، اعتماد کرد؟
یادداشت؛
رضا دهبالایی
آقای روحانی به خاطر این شکست در برجام و هدررفتن سرمایه های بسیار ارزشمند و عظیم کشور، تعطیلی طرح ها و پروژه های هسته ای، بیرون کردن دانشمندان و مهندسین هسته ای از مراکز علمی و ... باید رسما از ملت ایران عذر خواهی کند.
یادداشت؛
هدی علینژاد
حسن روحانی که در مناظره های انتخاباتی خود را حقوقدان نامیده بود و نه سرهنگ، متاسفانه به قانون و تبصره های آن واقف نبوده و هر از چند گاهی شهروندان توسط خود رئیس‌جمهور و وزرایش مورد لطف و عنایت ویژه (هتاکی) قرار می گیرند.
یادداشت؛
ازشاخصه های تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت و اصلاح نظام مدیریت در کشور است، که به طور کامل مسیر حرکت و مستلزمات آن در سیاستهای کلی مشخص و تعیین شده است.
روز ملی فناوری هسته ای,برجام,20فروردین,مرتضی سبزی,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت سردبیر؛
مرتضی سبزی
در اقدامی عجیب و غیرقابل باور از سوی مسئولان استانی در روز ملی فناوری هسته ای، همایشی تحت عنوان "برجام فرصت ها و پیامدها" برگزار می شود.
نماینده ولی فقیه,امام جمعه ایلام,مرتضی سبزی,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت سردبیر؛
مرتضی سبزی
به جرأت می توان گفت که تنها شخصی که می تواند محور وحدت استان ایلام باشد، آیت الله لطفی است که در این مدت بارها شاهد تحقق این موضوع از سوی ایشان بوده ایم.
یادداشت؛
عباس خزلی
جناب وزیر اگر شناخت کامل از ایلام و ایلامیان داشتی هرگز برای یک مسوول ایلامی از کلمه بی شعور استفاده نمی کردی چرا که این مردم شعور خود را در صحنه های مختلف انقلاب خصوصا هشت سال دفاع مقدس نشان داده اند.
یادداشت؛
عباس خزلی
وعده صد روزه برجام نافرجام ,معیشت مردم ,اقتصاد مردم جیب مردم است ,بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی و دهها قول بدون عملتان را به یاد بیاورید و به این مردم حق بدهید که دست رد به سینه شماو دوستانتان بزنند و به فکر اینده فرزندانشان باشند.
طرح حبس برای سؤال‌کنندگان؛
زاهدی
رئیس کمیسیون آموزش مجلس، طرح دوفوریتی فراکسیون امید را حاکی از ترس اصلاح‌طلبان نسبت به سوالات مردم از کارنامه چهارساله دولت است، خواند و گفت: فراکسیون «امید» به فراکسیون «تهدید» تغییر نام دهد.

صفحه‌ها