کد مطلب: 26566
تاریخ انتشار : 1396-02-24 10:09
مردم چه نقشی در کاروعملکرد نمایندگان ادوار مختلف درمجلس شورای اسلامی داشته اند اصلا نمایندگان نماینده مردم بوده اند یا اینکه به نام مردم وبه کام دولتها مشغول فعالیت بوده اند.

عباس خزلي:: همیشه این موضوع ذهنم را به خود مشغول کرده است که مردم چه نقشی در کاروعملکرد نمایندگان ادوار مختلف درمجلس شورای اسلامی داشته اند اصلا نمایندگان نماینده مردم بوده اند یا اینکه به نام مردم وبه کام دولتها مشغول فعالیت بوده اند

درحالیکه این روزها افکارعمومی برنا کارآمدی دولت و عدم موفقیت در بخشهای مختلف اقتصادی دولت یازدهم پای می فشارد تعدادی از نمایندگان ادوارمجلس به تکاپو افتاده اندوفعاليت چهره به چهره خودرا برای جلب اعتماد مردم به کاندیدای دولت اغازنموده نمایندگانی که بدلیل عملکردنامناسبشان در دوره نمایندگی مردم برای برای دوم دست رد به سینه آنها زدند و تعداد آرا بدست آمده برای آنها واقعا درشان کسی که یک دورنماينده مردم بوده است نبوده .

کسی نیست به این حضرات که به لطف آرا مردم خوب استان ایلام به نوابی رسیده اند ونقش نماینده دولت را ایفا کرده اندباد آور شود که برادران من اگر مردم به شما اطمینان واعتمادداشتند برای بار بعد هم به شما رای می دادند حال واقعا با چه رویی به مردم مراجعه میکنید برای رای دادن به دولتی که هیچ دلخوشی از آن ندارند راستی این سالهای زیاد که به لطف و بزرگواری مردم در تهران پایتخت نشین شده اید وبرسرسفره های رنگین می نشینید وازفقر مردم خبر ندارید حال چه اتفاقی افتاده است که دوباره به سراغشان آمده اید اگر برایتان مقدور بود به دورازتفکرسياسي لحظه ای به دغدغه های این مردم که شمارا بالا نشین کردند بی اندیشید.

 

انتهای پیام/ الف

دیدگاه‌ها

شما چه نقشی در اظهار نظر داری
عده زیادی از مردم علگه چپ کوت هستند. به قول اهالی مطبوعات مردم مبتلا به تب انتخابات می شوند و بدون اینکه بدانند که انتخابات برای چیست، حضور در پای صندوق را یک وظیفه قلمداد می کنند تا یک حق شهروندی. بنابراین عده ای با شناخت روحیه قومی و قبیله ای عوام و تحریک اذهان خواص( وعده های ...) فرصت را غنیمت می شمارند و بجای حفاری و یافتن آثار باستانی به خزانه مجلس راه می یابند و مردم این حادثه را فراموش میکنند و کسانی که وعده هایشان تحقق نیافته شروع می کنند به انتقاد های مطبوعاتی و...

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب