نمایش 1 - 10 از 249
حقیقت همچون آفتاب تابان‌از پشت ابرها بیرون آمده و به همه مردم‌اثبات کرد که تنها امتیازی که اطرافیان مروارید همیشه به آن می بالیدند بلوفی بیش نبوده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
جناب استاندار اکنون که انتخابات به پایان رسیده و نیروهای انقلابی با آرامش تمام نتیجه آن را با جان و دل پذیرفته اند، جنابعالی بعنوان استاندار که بايد در ايجاد وحدت تلاش کند دنبال چه برنامه ای هستید.
نقدی بر حاشیه جدید استاندار ایلام؛
فرشته سنجیده
شما مدت ها است حرمت ها را دراستان شکسته اید و از ابزارهای توهین و تخریب استفاده می کنید، بدانید با گفتن این جملات ذره ای در اتحاد و آرامش این جامعه خللی وارد نخواهد شد.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
مسؤولان با جدیت و با همت و کار مضاعف نگذارند اقتصاد مقاومتی به شعار و برگزاری همایش و یک سری کارهای روتین محدود شود.
یادداشت؛
عباس خزلی
وقتی برای یک دستفروش ساده بارها بازرسی،صورت ميگيرد، چگونه است که یک موسسه با این همه گردش مالی سالهاست فعالیت میکند و بانک مرکزی اعلام ميکند فاقد مجوز است؟!
یادداشت؛
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با همه تلخی ها ، شیرینی ها، اخلاق مداری و بداخلاقی ها به پایان رسید ، منتخب مردم برای 4 سال دیگر مشخص و برگ زرین دیگری از مردمسالاری دینی به تاریح پرافتخار این مرز و بوم افزوده شد.
یادداشت؛
حمید حیدرپناه
یک معضل دیگرهم ظهوربرخی کاندیداهای خانم باعکس‌های گریم شده، فتوشاپی بازیورآلات وظاهری است که به هیچ‌وجه مناسب فضای انتخاباتی نیست.
یادداشت؛
حمزه فتح الهی
مردم افرادی را به عنوان وکیل خود در کسوت شوراهای شهر و روستا انتخاب کنند که از آفت سیادت و ریاست که همانا تکبر و نخوت است حذر و دوری فرمایند.
یادداشت؛
خدارحم سحری
مادیواری دور دزدان بیت المال وچپاولگر خواهیم کشید تا به حق مردم تجاوز نکنند.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
در انتخابات پیش رو، یک میلیون و دویست هزار جوان رای اولی نخستین حضور خود را در صفحه تاریخ به ثبت می رسانند.

صفحه‌ها