نمایش 1 - 10 از 224
عباس خزلی
افرادی که که قرار است وکالت مردم را در يک نهاد مردمي بعهده بگيرند بايد شعارهايشان با عملشان حداقلی سازگاری داشته باشد.
یوسف امیدی,استان ایلام,ایلام بیدار,سران فتنه
یادداشت؛
یوسف امیدی
نامه‌اي در سالگرد شروع حصر خانگي سران فتنه، در كانال تلگرامي اصلاح طلبان جوان ايلام، منتشر شد كه حاوي موارد متناقضي است.
سخنی با نمایندگان ایلام در مجلس؛
عباس خزلی
بارها توسط کارشناسان و برخی از مردم خوب استان ایلام به نمایندگان مردم تذکر داده شده و هر روز در انتظار بهبود عملکرد نمایندگان چشم به آینده دوخته‌اند ولی متاسفانه تا کنون هیچ افاقه ای نکرده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
تاکنون هیچ ايلامي با خيال راحت و بدون دغدغه که حتما پرواز هواپيمايي آسمان انجام خواهد شد راهي فرودگاههای ایلام و مهرآباد نشده است.
یادداشت؛
آمنه مرادی
دی ماه را دستان بسته ای به تارک تاریخ نشاند که غیرتشان افلاک را به حیرت انداخت و شعور آزادگانی در اندیشه ها جاودانه اش نمود که عالم مبهوت سیرتشان گشت.
جعفر نظری
عملیات محرم در حالی انجام گرفت که قبل از آن عملیات های پیروزمندانه ای مانند فتح المبین وبیت المقدس ودر راس آن فتح خرمشهر موجب تحقیر نیروهای بعثی وسرکرده آنها شده بود و بر این اساس نه تنها صدام ملعون بلکه حامیان غربی از اهداف ننگین خود مثل همیشه مایوس تر شدند.
جعفر نظری
نباید ارزش معنوی فرهنگ ایثار وشهادت رابه سطح جوانمردی های محلی وطایفه ای تنزل دهیم زیرا شهدا متعلق به همه ملت ایران وبلکه جهان اسلام هستند و یک شهید تنها الگو وافتخار طایفه ای خاص نمی باشد.
یادداشت/
بتول میرزایی
حکما می گویند هما پرنده ای است که سایه اش بر سر هر کس بیفتد خوشبخت و کامیاب می شود و ما نیز دیر زمانی است که منتظریم سایۀ پرنده ای با بال های آهنینش بر سر این شهر بیفتد.
یادداشت/
حسن عسکری
تاريخ هرگز دهم تيرماه سال 1365 را فراموش نخواهد کرد زيرا در اين روز دلاوران صحنه نبرد در يک حمله قهرمانانه در عملياتي به‌نام «کربلای یک» مهران را از اسارت آزاد کردند.
آیا بهشت مفسدان که به طبع در استانهای کوچکی چون ایلام مافیایی تر است. و برخی نهادها ی دولتی و صاحبان ثروت در این شهرها دستورالعمل ساده تری دارند، و اجازه نمی دهند تک خبرهایی که گاه گاه از شهرها در رسانه های رسمی خبری منتشر شوند، استثنا هستند از دستور رئیس جمهور؟

صفحه‌ها