نمایش 1 - 10 از 287
یادداشت؛
عباس خزلی
پس از تعطيلي قصابي ها، قصاب ها هرگز كشتار خودرا به كشتارگاه ايلام انتقال ندادند و آن را به خانه هاي خود منتقل كردند و اتفاقا مردم هم ازخريد گوشت مايحتاج خود در خانه ها استقبال مي كنند.
یادداشت؛
سجاد رئوفی
آری قطار انقلاب همچنان پیوسته و با قدرت بر ریل ولایت پیش می رود و مردم این دیار بر عهدی که بستند و با نه ای عمیق به شرق و غرب با هم هستند.
تحلیل؛
فرهاد نظریان سامانی
آقایان دولتی بدانند که کارد به اسخوان رسیده و همین شبکه های اجتماعی ضدانقلاب گریبان دولت را گرفته و درصدد ایجاد تحرک مخرب نه مسالمت آمیز اجتماعی علیه دولت هستند
یادداشت؛
فرشته سنجیده
دیروز با وجود ۸ سال از فتنه ۸۸ مردم ثابت کردند که هنوز پای آرمانها وعهد خویش با ولایت ورهبری هستند آنان با حضور همیشگی خود در صحنه و گوش به فرمان رهبر یکبار دیگر به خیابانها آمادند.
یادداشت؛
مظفر میرزاد
فتنه گران وامانده بدانند این درخت را نمی‌توان خشکاند و نمی‌توان از تحرک و رشد بازداشت.
یادداشت؛
رضا دهبالایی
فتنه گران در 9 دی، سیلی سختی از ملت دریافت کردند که صدای آن هنوز در گوششان می پیچد.
علیرضا شیروی,9دی,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت؛
علیرضا شیروی
می گویند آینده از آن کسانی است که گذشته خود را بشناسند و با خلق حماسه ماندگار 9 دی دوستداران و ارادتمندان بی شمار انقلاب و نظام بیش از هر زمان دیگر به آینده این درخت تناور امیدوار و مسرورند.
یادداشت؛
محمدحسین باژدان
در فتنه 88 همه کسانی که اسلام را نمی‌خواستند و طی دهها سال پیش از وقوع فتنه 88 این را با صراحت ابراز کرده بودند به تشجیع فتنه‌گران و پشتیبانی همه‌جانبه از آنان روی آوردند و تا امروز هم بر این حمایت خود تأکید می‌ورزند.
یادداشت؛
عباس خزلی
با وجود مشکلات معیشتی که برای مردم بوجود آمده است آیا جناب روحانی تصمیم نگرفته اند که حداقل اندکی با مردم صادق باشند.
یادداشت؛
عباس خزلی
مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید.

صفحه‌ها