نمایش 1 - 10 از 255
یادداشت؛
عباس خزلی
دو فوتبالیستی که به بهانه تعهد به تیم، ددمنشی و کودک‌کشی رژیم غاصب صهیونیستی را فراموش کرده‌اند نباید از این حرکت ناپسند خود دفاع کنند.
یادداشت؛
آیا نمایندگان مجلس اسلامی نمیدانند، موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه ‌ای است که اعضای آن پرتاب ماهواره ‌بر سیمرغ را در حالی که هیچ تضادی با برجام ندارد محکوم می‌کنند؟
یادداشت اختصاصی؛
بیایید هر چیزی را که در چنته دارید در وسط میدان بریزید تا بر همگان مشخص گردد که چند مرده حلاجید.
یادداشت مدیر مسئول؛
سیدکاظم افضلی
چند وقتی است که اصطلاح دوقطبی سازی در جامعه به بابی برای سوءاستفاده برخی سیاسیون دولت و به نقل محافلشان برای مظلوم نمایی تبدیل شده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
جناب نیاکان که هنوز حاشيه تئاتر اجرا شده توسط اداره متبوعش به پایان نرسیده دوباره با افاضات جدید خود سعی در جریحه دارکردن احساسات مردمی را دارد.
یادداشت؛
عباس خزلی
جناب استاندار قصد عمران آبادی ندارد و نظر و تفکرشان همان خرابی و عقب افتادگی استان و ادامه روند احمدی نژاد است.
حقیقت همچون آفتاب تابان‌از پشت ابرها بیرون آمده و به همه مردم‌اثبات کرد که تنها امتیازی که اطرافیان مروارید همیشه به آن می بالیدند بلوفی بیش نبوده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
جناب استاندار اکنون که انتخابات به پایان رسیده و نیروهای انقلابی با آرامش تمام نتیجه آن را با جان و دل پذیرفته اند، جنابعالی بعنوان استاندار که بايد در ايجاد وحدت تلاش کند دنبال چه برنامه ای هستید.
نقدی بر حاشیه جدید استاندار ایلام؛
فرشته سنجیده
شما مدت ها است حرمت ها را دراستان شکسته اید و از ابزارهای توهین و تخریب استفاده می کنید، بدانید با گفتن این جملات ذره ای در اتحاد و آرامش این جامعه خللی وارد نخواهد شد.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
مسؤولان با جدیت و با همت و کار مضاعف نگذارند اقتصاد مقاومتی به شعار و برگزاری همایش و یک سری کارهای روتین محدود شود.

صفحه‌ها