نمایش 1 - 10 از 235
یادداشت؛
عباس خزلی
آقای فرماندار! آیا واقعا اطلاع ندارید حضور جنابعالي در جمعی تحت عنوان پرسش و پاسخ سیاسی برای منحرف کردن فکرنوجوانان براي تصميم گیری در انتخابات تخلف محسوب می شود؟
یادداشت؛
عباس خزلی
در گوشه و کناراستان ایلام خبرهای ناخوشايندي از حمایت و تلاش برخی مسئولین برای متقاعد کردن مردم جهت رای دادن به روحانی وبرخي از کاندیداهای،شورای،شهر به گوش میرسد که با دستورالعملهاي انتخاباتی به جدمنافات دارد.
یادداشت؛
عباس خزلی
شنیده ها حکایت از تلخی هایی دارد که با شعار ها و ژست های سیاسی اقایان به اصطلاح اصلاح طلب همخوانی زیادی ندارد!
یادداشت؛
عباس خزلی
چهارسال پیش آقای روحانی وعده های بسیار زیادی ازجمله رفع مشکل معیشتی مردم.برداشتن تحریمهای اقتصادی .ايجادکارواشتغال.عزت به پاسپورت ایرانی ومواردبسيارزياد دیگری را دادند که مردم از این وعده ها آگاهند و بسیاری از مدیران ارشد کشور به عملی نشدن وعده ها اعتراف کرده اند.
یادداشت؛
رسول شکری نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
یادداشت؛
عباس خزلی
در این گردهمایی اصلا بحثی در رابطه با اصول کار روابط عمومی و موضوعات مخصوص به آن صحبتی نشده و این نوع جلسات با این گونه مضامین شائبه انتخاباتی بودن را در استانه انتخابات تقویت کرده است.
برجام,آفتاب تابان, نوزاد,انتخابات ریاست جمهوری, استان ایلام, ایلام بیدار
یادداشت مدیر مسئول؛
کاظم افضلی
رییس جمهور در سخنان پس از ثبت نام خود آنچنان از هووهایی برای نوزاد نوپای خود سخن گفت که گویا این نوزاد کلید حل مشکلات است و کشور را از بیماری رکود نجات داده این در حالی است که این نوزاد عامل اصلی بی سروسامانی اقتصاد و معیشت مردم است.
یادداشت؛
عباس خزلی
تضعیف این جایگاه نورانی که مورد وثوق احاد جامعه است چیزی جز رو سیاهی و سقوط را برای شما در پی نخواهد داشت هر چند که شما در این مقوله عددی نیستید که بخواهید شبه ای به این جایگاه نورانی وارد کنید.
یادداشت/
عباس خزلی
همه کانديداهاونمايندگان برخی که حضورنداشتندچه زیبا از وحدت و دغدغه برای مردم کشورشان گفتندوخودرا تابع تصمیمات جمع دانسته و اعلام حمایت از کاندیدای واحدنمودندازخودگذشتگي آنان انسان رابه يادايثاروازخودگذشتگي رزمندگان دفاع مقدس می انداخت.
یادداشت؛
در جامعه ی اسلامی ایران پایه و اساس به ثمر نشستن اقتصاد مقاومتی، رونق و اشتغال در درون کشور و یا به عبارتی قطع وابستگی کشور به خارج است.

صفحه‌ها