نمایش 1 - 10 از 264
یادداشت؛
حمید حیدرپناه
اکبرآقا که بیش از 50 سال از عمر با برکتش می‌گذرد، با همسر و 5 دخترش زندگی آرام و عاشقانه‌ای دارد و نمونه‌ای از یک خانواده موفق به سبک ایرانی - اسلامی است.
یادداشت؛
عباس خزلی
چیزی که همه را متعجب می کند عدم شفافیت دولت و بانک ها با مردم است که ضمن اینکه بر سر مردم کلاه به این بزرگی می گذارند بر سر آنها هم منت می گذارند.
یادداشت؛
عباس خزلی
هر روز مقدار قابل توجهی از آشغال های شهر ایلام در روز روشن و در دو طرف کمربندی تخلیه می شود.
تودیع و معارفه,شهردار ایلام,مرتضی سبزی,استان ایلام,ایلام بیدار
نقدی بر رفتار متناقض شواری شهر و شهرداری ایلام با اصحاب رسانه؛
مرتضی سبزی
هنوز موضوعات مطرح شده در مراسم تودیع و معارفه و یا هر موضوع دیگری که به خاطر آن اهالی رسانه نامحرم تلقی شده و در نهایت منجر به منع حضور خبرنگاران شد، جای سوال است؛ سوالی که برای اهالی رسانه بی جواب نخواهد ماند.
یادداشت؛ حمید حیدرپناه
حمید حیدرپناه
آخرین نوشته کوتاه شهیدحسینی خطاب به مادرش سندی گویاست با هزاران حرف‌ناگفته و بیانگر آرزوی دیرینه‌ی این جوان دهه‌هفتادی و بیقراری‌اش برای شهادت که می‌تواند الگوی ارزنده‌ای برای جوانان باشد.
استعفا,معاونین استاندار,استانداری ایلام,مروارید,مرتضی سبزی,استان ایلام,ایلام بیدار
نقدی بر استعفای دو معاون استاندار؛
مرتضی سبزی
معاونین استاندار یا در اعتراض به نماندن استاندار فعلی دست به این اقدام زده اند و یا در نگاه دوم جای مسئولیتی را در مدیریت ارشد استان در دوره جدید برای خود ندیده اند؛ که در هر دو صورت باخت است.
یادداشت؛
عباس خزلی
هنوز کسی متوجه نشده است که در احزاب وجنجالهاي سیاسی،آنها مردم کجای کارقراردارند و سهم مردمی که فقط در جریان انتخابات همه از حق وحقوق آنها دم میزنند چقدر وچگونه به آنها واگذارميگردد .
یادداشت؛
حسن عسگری
هر روز حضور یک نفر از طیف مختلف اصلاح طلب و اصولگرا برای تصدی شهردار در شورا شنیده می شود کماکان حرف و حدیث ها در خصوص انتخاب فرد اصلح برای شهرداری با علامت سوال مواجه بوده است.
راه یا بیراهه؟!
خداداد ابراهیمی
این بزرگان مطبوعات درپسِ پرده همواره مطبوعات شهرستانی را مزاحم ، معترض، ورشکسته تلقی می کنند و طراحی و سیاست شان برتعطیلی و توقیف و ماده 16 سیاه لشکری مطبوعات استانی است.
یادداشت؛
عباس خزلی
دو فوتبالیستی که به بهانه تعهد به تیم، ددمنشی و کودک‌کشی رژیم غاصب صهیونیستی را فراموش کرده‌اند نباید از این حرکت ناپسند خود دفاع کنند.

صفحه‌ها