نمایش 1 - 10 از 675
یادداشت؛
عباس خزلی
آقایان نماینده! لطفا گزارش عملکرد نه مصوبه و درخواست و پیشنهاد بلکه امور انجام گرفته واقعی را به اطلاع حوزه انتخابیه ‌برسانید.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
سفرهای برخی مقامات چه دستاوردی برای مردم و استان دارد غیر از این که عکس یادگاری می گیرند و در فضای مجازی پخش می کنند و یا مصاحبه می کنند وامارهای دلخوش کننده می دهند .
مرتضی سبزی, کالای ایرانی, رهبر انقلاب, شعار سال, استان ایلام, ایلام بیدار
یادداشت سردبیر؛
مرتضی سبزی
براساس پیش بینی های صورت گرفته امسال نیز از سوی مقام معظم رهبری شعار سال حول محور اقتصاد نامگذاری شد و این اهمیت حل مشکلات اقتصادی از سوی رهبری را نشان می دهد.
عباس سلیمی نمین
ابراهیم حاتمی کیا در این ایام به این دلیل که هنر را در خدمت شناخت پدیده‏‌های نیابتیِ در خدمت سرمایه‌‏سالاران قرار داده، مورد تهاجم جدی جریانی در داخل واقع گشته است.
عظیم پیرانی
مسلماً هر ایرانی در جای‌جای کشور عزیز ایران اسلامی که باشد، دلش و قلبش برای ایران می‌تپد و با همین حس نوع‌دوستی، وحدت و انسجام ملی بود که‌موج عظیمی از کمک‌های مردمی به‌سوی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد و این برای هر ایرانی یک افتخار بزرگ است.
عبدالله گنجی
تجریه سیاسی گذشته نشان می‌دهد افرادی که اراده کرده‌اند در خارج از پوسته 2 جریان عمده کشور نفس بکشند، پس از مدتی یا تسلیم یا از میدان رقابت حذف شدند یا به رویارویی با نظام رسیدند.
یادداشت؛
عباس خزلی
مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
بیشترین مشکلات اقتصادی که تعطیلی کارخانجات و مراکز تولید را در پی داشته و بیکاری و کسادی کسب و کار را باعث شده است ناشی از واردات بی‌رویه به صورت قاچاق کالا و یا قاچاق شبه‌قانونی از مبادی رسمی است.
یادداشت؛
سید کاظم افضلی نژاد
حفظ این واجب الهی اطاعت از اوست و اطاعت از او حقی است که بر بندگان نهاده است و هر انسان باورمندی باید تعبدا و نه فقط به خاطر مصالح عمومی و... این حق و حد الهی را ادا کند.
یادداشت؛
اعظم خسروی
آیا نمی دانید با گران کردن بنزین وسوخت تمام اجناس گران خواهد شد و زندگی بر مردم دیارت سخت خواهد شد چرا کارشناسانه عمل نمی کنید؟!

صفحه‌ها