نمایش 1 - 10 از 692
یادداشت؛
عباس خزلی
وقت آن نرسيده كه دولت به خودش بيايد كه فكري به حال اين اقتصاد بيمار كند شايد تا حالا اقاي روحاني فكرنكرده كه رييس جمهور كشوري به نام ايران است.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
مطبوعات و رسانه‌‌های محلی سال‌هاست که مورد غفلت دولت‌های چپ و راست واقع شده‌اند. به نظر می‌رسد این اتفاق ناخجسته و مرموز همواره در رانت خواری، ویژه خواری ، نفوذ بنگاه‌های مطبوعاتی ثروتمند و سیاسی و نوعی مافیای مطبوعاتی ریشه دارد.
عباس سلیمی نمین
ابراهیم حاتمی کیا در این ایام به این دلیل که هنر را در خدمت شناخت پدیده‏‌های نیابتیِ در خدمت سرمایه‌‏سالاران قرار داده، مورد تهاجم جدی جریانی در داخل واقع گشته است.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
این فرماندار بنا دارد زمینه ساز نارضایتی مردم باشد و در پازل دشمن قرار بگیرد، مردم این دیار قهرمان با دست خالی در مقابل متجاوزگران بعثی ایستادند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند.
نصرت الله حیدری,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت؛
نصرت الله حیدری
امروز اسرائیل که روزگاری شعار از نیل تا فرات می داد نگران حفظ وضع موجود است وهمه کارشناسان بر این باورند که اسرائیل به نسبت گذشته بسیار ضعیف شده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
آقای فرماندار! شايد فراموش كرده ايد شهرستاني كه شما سكانش را به دست گرفته ايد جوانان غيوري را تقديم اين انقلاب كرده اند اگر اين انقلاب و سياست ضداستكباري و اسراييلي نبود آيا شما اكنون فرماندار بوديد؟
یادداشت؛
حسن عسکری
سوم بهمن ماه سالگروز شهادت یازده تن از برگزیدگان و رزمندگان زبده تیپ همیشه پیروز امیرالمومنین(ع) است.
استانداری ایلام,استاندار ایلام,سلیمانی دشتکی,مرتضی سبزی,استان ایلام,ایلام بیدار
نقدی بر انتخاب گزینشی رسانه ها در جلسات استانداری؛
مرتضی سبزی
اگر چه ممکن است برخی انتصاب ها در ماه پاییز صورت گرفته باشد اما دلیلی بر آن نیست تا پاییز آینده، کسی جوجه ها را شمارش نکند؛ چه بسا مشکلات گذشته که هیچ، بدتر از آن نیز به وجود آید.
یادداشت؛
عباس خزلی
پس از تعطيلي قصابي ها، قصاب ها هرگز كشتار خودرا به كشتارگاه ايلام انتقال ندادند و آن را به خانه هاي خود منتقل كردند و اتفاقا مردم هم ازخريد گوشت مايحتاج خود در خانه ها استقبال مي كنند.
یادداشت؛
محمد صادق غلامی
آیا کشوری که خود را هژمون برتر جهان می داند و مردم خود را مردمی باهوش و فرهیخته می شمرد می تواند فردی را به عنوان رئیس جمهور برگزیند که هزینه‌های کشورداری را بالا برده و افول قدرت آن را بدنبال داشته باشد؟

صفحه‌ها