نمایش 1 - 10 از 561
جعفر نظری
آنجاییکه که باید به روز چیلات پرداخته شود همه تریبون ها ورسانه ها وقلم بدستان در سکوت محض قرار دارند.
عباس خزلی
افرادی که که قرار است وکالت مردم را در يک نهاد مردمي بعهده بگيرند بايد شعارهايشان با عملشان حداقلی سازگاری داشته باشد.
یوسف امیدی,استان ایلام,ایلام بیدار,سران فتنه
یادداشت؛
یوسف امیدی
نامه‌اي در سالگرد شروع حصر خانگي سران فتنه، در كانال تلگرامي اصلاح طلبان جوان ايلام، منتشر شد كه حاوي موارد متناقضي است.
طرح حبس برای سؤال‌کنندگان؛
زاهدی
رئیس کمیسیون آموزش مجلس، طرح دوفوریتی فراکسیون امید را حاکی از ترس اصلاح‌طلبان نسبت به سوالات مردم از کارنامه چهارساله دولت است، خواند و گفت: فراکسیون «امید» به فراکسیون «تهدید» تغییر نام دهد.
کلید واژه "آشتی ملی"
ایلام رصد
این روزها،کسانی صحبت از آشتی ملی و تقویت دموکراسی می زنند که خود علیه رای و خواست مردم در سال 88 قد علم کردند.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری؛
دولت محترم بعد از امتیازهای نقدی که به آمریکا داد و در مقابل، فقط وعده‌های نسیه گرفت، امروزه همان فرمول - بخوانید برجام 2 - را در رویکرد به اروپا، دنبال می‌کند.
یادداشت؛
سمیرا خطیب زاده
براستی هدف از ارایه چنین طرح ۲ فوریتی آن هم در نزدیکی ایام انتخابات چیزی جز بستن دهان منتقدان است؟! قطع به یقین این طرح برخلاف قانون اساسی و مغایر با بسیاری از موازین و قواعد پذیرفته شده و محدودکننده آزادی‌های مشروع است و چنین اقداماتی از مدعیان آزادی بیان، که شعار «زنده باد مخالف من » آن ها هنوز در ذهن ها متبادر می شود علامت سوال بزرگی است که باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.
سخنی با نمایندگان ایلام در مجلس؛
عباس خزلی
بارها توسط کارشناسان و برخی از مردم خوب استان ایلام به نمایندگان مردم تذکر داده شده و هر روز در انتظار بهبود عملکرد نمایندگان چشم به آینده دوخته‌اند ولی متاسفانه تا کنون هیچ افاقه ای نکرده است.
حسین الفتی
واپسين سال هاي جنگ تحميلي عراق عليه ايران ، برگزاري مسابقه فوتبال به مناسبت پيروزي انقلاب اسلامي كه قرار بود روز 22 بهمن انجام شود . گويا تقدير چنين بود كه عده اي بتوانند نام خود را در تاريخ پر فراز و نشيب اين مملكت جاودانه سازد.
یادداشت؛
عبدالله عبداللهی
رئیس‌جمهور آمریکا اخیراً طی مصاحبه‌ای راز اظهارات خود علیه برجام را فاش کرده است.

صفحه‌ها