سرویس: اقتصادی
کد خبر: 66124
|
08:44 - 1403/04/19
نسخه چاپی

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:

دشت عباس پیشانی توسعه ایلام است

دشت عباس پیشانی توسعه ایلام است
نماینده مردم شهرستان‌های دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش دشت عباس پیشانی توسعه و قطب کشاورزی، نفت و گاز و آب‌وخاک ایلام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «ایلام بیدار»، اسدالله چراغی صبح امروز در جریان دیدار با مردم، شوراهای اسلامی و دهیاران شهرک وحدت، روستای حاضر میل و فرخ‌آباد در بخش مرکزی و بخش دشت عباس دهلران، اظهار کرد: بخش دشت عباس پیشانی توسعه و قطب کشاورزی، نفت و گاز و آب‌وخاک ایلام است و هدف از این سفرها، دیدار با مردم و شنیدن مشکلات آنان است و به‌طورقطع، مطالبات و خواسته‌های مردم این مناطق، بر اساس اولویت‌ها و نیازها پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیکی روستاهای بخش مرکزی به مرز چیلات و لزوم بهره‌مندی این روستاها از مزایای این مرز در صورت راه‌اندازی، گفت: پیگیری برای تکمیل سالن ورزشی شهرک وحدت و بهره‌مندی مردم این روستاها از اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی نفت در دستور کار قرار دارد.

وی با تأکید بر ضرورت اختصاص ۲۰ میلیارد ریال برای احداث ساختمان کتابخانه خیام روستای حاضر میل، ابراز کرد: رفع مشکلات آب شرب مردم این روستاها، ساماندهی و هدایت آب‌های زیر زمینی در شهرک وحدت با حضور کارشناسان پیگیری خواهد شد.

 چراغی بخش دشت عباس را پیشانی توسعه استان و قطب کشاورزی، نفت، گاز، آب‌وخاک ایلام عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات آنتن‌دهی تلفن همراه، کمبود آب شرب و رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های منتهی به این منطقه از مطالبات جدی مردم دشت عباس است.

 وی با تأکید بر اینکه افتتاح اداره آب فاضلاب در بخش دشت عباس در آینده نزدیک انجام خواهد شد، یادآور شد: شوراهای اسلامی روستا، می‌توانند بخش مهمی از مطالبات مردم را پیگیری کنند و اگر به شوراها نقش بیشتری داده شود بخش زیادی از مراجعات مردم به نمایندگان نیز کاهش خواهد یافت.

 نماینده مردم شهرستان‌های دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه برگزاری گونه نشست‌ها با مردم باعث ایجاد صمیمیت و همدلی بین مردم و مسئولان 
می‌شود، خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی و تلاش همه عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و امنیتی ایلام در راستای برگزاری انتخابات قابل قدردانی است.

انتهای خبر/م

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب