سرویس: سیاسی
کد خبر: 66081
|
00:19 - 1403/04/17
نسخه چاپی

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:

پزشکیان طبق سیره حضرت علی (ع) عمل کند

پزشکیان طبق سیره حضرت علی (ع) عمل کند
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم رئیس‌جمهور منتخب مردم هم بتواند در حوزه اجرا و در عمل نیز منشور و نقشه راه خود را براساس سیره حضرت علی (ع) عمل کند.

 سارا فلاحی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «ایلام بیدار» گفت: مردم ایران روز جمعه را به روز شکوه ایران تبدیل کردند و با حضور مسئولانه خود در پای صندوق‌های رأی بار دیگر اعتماد خود به جمهوری اسلامی را اعلام کردند.

وی افزود: ضمن تبریک به دکتر مسعود پزشکیان که توانست اعتماد ملت ایران را جلب کند و آرزوی موفقیت برای دکتر سعید جلیلی، این شکوه حضور را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم ابهت حضور مردم به عظمت و اعتلای نام ایران در سراسر جهان منجر شود و مردم شایسته ایران به آن چه درخور شأن و منزلتشان است نائل شوند.

 نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم رئیس‌جمهور منتخب مردم هم بتواند همان‌گونه که در تبلیغات انتخابات چهاردهم، به کلام امیرمؤمنان (ع) استناد می‌کردند، در حوزه اجرا و در عمل نیز منشور و نقشه راه خود را نهج‌البلاغه امیرمؤمنان قرار دهند و درون‌مایه گفتمان علی (ع) یعنی عدالت را در حوزه اجرا عملیاتی نمایند و با اتخاذ راهبُرد «عقلانیت - مقاومت» و در سایه به‌کارگیری رهنمودهای امام جامعه، اقتدار و منزلت ملت ایران در حوزه سیاست خارجی را ارتقا دهند.

فلاحی گفت: قطعاً مسیر پیش روی ملت ایران با همدلی و وفاق ملی، مسیری طلایی و تاریخی خواهد بود و در سایه این وفاق، ایران با فرزندان شایسته خود مقتدر و استوار، قله‌های پیشرفت را فتح خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این شرایط همدلی و وحدت همه مسئولان قطعاً می‌تواند زمینه هرچه بیشتر توسعه و پیشرفت را فراهم کند.

 

انتهای خبر/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب