سرویس: استان ایلامکد خبر: 656|10:22 - 1391/09/01
نسخه چاپی

حجت الاسلام والمسلمین لطفی:

باقیمانده فتنه 88 از مذاکره با آمریکا حرف می زند/این افراد خیانت به کشور را تکرار نکنند

باقیمانده فتنه 88 از مذاکره با آمریکا حرف می زند/این افراد خیانت به کشور را تکرار نکنند
امام جمعه ایلام گفت:برخی افراد احمق و مزدور در داخل کشور که باقیمانده فتنه 88 هستند از مذاکره با آمریکا سخن می گویند.

 

به گزارش ایلام فردا،حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در همایش سازمان های اجرایی ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر با محوریت رعایت حقوق شهروندی گفت:یکی از موضوعاتی که در دین مبین اسلام بسیار مورد تاکید قرار گرفته رعایت حقوق شهروندی از جانب حکومت است.

وی ادامه داد:حاکمیت باید زمینه ساز عدالت فراگیر و کامل برای فرد فرد جامعه باشد و این حق مسلم مردم است که از آسایش ،رفاه و معیشت برخوردار باشند.

نماینده ولی فقیه تاکید کرد:ایجاد امنیت پایدار یکی دیگر از حقوق مردم بر حکومت است که این امنیت باید در تمامی عرصه ها اعم از سیاسی،اقتصادی و اجتماعی نمود داشته باشد .

امام جمعه ایلام با برشمردن حقوق حکومت بر مردم یادآور شد: در مقابل حقوقی که مردم بر حکومت دارند ،حکومت نیز برمردم حقوقی دارد که مهمترین آنها قبول کردن قانون و حکومت از جانب مردم است و مردم باید به قانون در تمامی شرایط احترام ویژه ای بگذارند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی با اشاره به حمله رژیم اسرائیل به غزه بیان کرد:رژیم کودک کش اسرائیل بار دیگر جنایتی مرتکب شد و ما باز هم شاهد سکوت گسترده حکام پرمدعای عرب هستیم و سران مرتجع عرب بدانند که خیانت آنان در ذهن تمامی ملتهای آزادی خواه دنیا خواهد ماند.

وی افزود:این همان رژیم کودک کشی است که به واسطه حمایت آمریکا چنین جنایات وحشتناکی را مرتکب می شود و آنگاه برخی افراد احمق و مزدور در داخل کشور که باقیمانده فتنه 88 هستند از مذاکره با آمریکا سخن می گویند.

امام جمعه ایلام تاکید کرد:البته مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند همیشه در کنار رهبری در مقابل توطئه های داخلی خواهند ایستاد و این افراد هم مواظب باشند که مانند دوستان خود در سال 88 خیانت به کور را مرتکب نشوند.

نماینده ولی فقیه در استان در قسمت پایانی سخنان خود ضمن توصیه به مدیران دستگاههای اجرایی برای رعایت اخلاق گفت: مدیران رعایت اخلاق اسلامی را باید در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: رعایت اخلاق اسلامی به ویژه پیاده کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان ایلام امری ضروری است.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: توجه مدیران به این نکات سبب سالم‌سازی ادارات استان ایلام شده که توجه به این نکات ضروری است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها