سرویس: استان ایلام
کد خبر: 62337
|
14:12 - 1402/08/30
نسخه چاپی

رئیس دانشگاه ایلام:

بسیج منشأ پیشرفت‌های انقلاب اسلامی است

بسیج منشأ پیشرفت‌های انقلاب اسلامی است
رئیس دانشگاه ایلام گفت: اقشار مختلف بسیج خدمات بی‌نظیری انجام داده که بقا و پیشرفت نظام اسلامی مدیون تلاش‌های بسیجیان است.

به گزارش «ایلام بیدار»، طاهر علی‌محمدی در روز سه‌شنبه در نشست جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید هم‌زمان با سراسر کشور در دانشگاه ایلام گفت:  بسیج محدود به بعد از انقلاب نیست هر پیامبری که مردم را دعوت کرده قیام مردمی تبلور تفکر بسیجی است به‌خصوص بعد از اسلام و همچنین باید بدانیم که گرامی داشت هفته بسیج گرامی داشت همه تلاش‌های همه مؤمنین در طول تاریخ است. 

رئیس دانشگاه ایلام گفت: اقشار مختلف بسیج خدمات بی‌نظیری انجام داده که بقا و پیشرفت نظام اسلامی مدیون تلاش‌های بسیجیان است.

وی در ادامه گفت: بسیج صرفاً یک سازمان نظامی نیست؛ بلکه ابعاد گسترده‌ای دارد که به نیازهای کشور در همه زمینه‌ها پاسخ می‌دهد.

علی‌محمدی خاطرنشان کرد: هدف بسیج رسیدن به تمدن اسلامی و رشد انسانیت است و هر عملی در این راستا بسیجی است. 

رئیس دانشگاه ایلام یادآور شد: عملکرد بسیج در طول تاریخ انقلاب اسلامی حضوری موفق دارد اگر در عرصه نظامی به پیشرفت رسیدیم حاصل تفکر بسیجی است 

وی بیان داشت: مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و عملیات طوفان الاقصی که انجام شد نتایج و آثار بسیاری داشته که باید این نتایج تبیین شده  و این وظیفه همگانی است که نباید دراین‌خصوص کوتاهی صورت گیرد.

علی‌محمدی عنوان داشت: یکی از نتایج عملیات طوفان الاقصی این است که جهاد تبیین به دست دشمن انجام می‌گیرد بستر فراهم است؛ ولی باید در این زمینه کار کنیم.

وی گفت: مبانی که غرب سال‌ها روی آن کارکرده و خود را مدافع حقوق بشر نشان داده اکنون این مبانی متزلزل شده و چهره واقعی غرب برای همه در حال نمایان‌شدن است که این نتیجه عملکرد خود غربی‌ها است و امروز هم می‌بینیم که همه ملت‌های آزادی‌خواه دنیا بر علیه غرب و رژیم صهیونیستی متحد شده‌اند.

رئیس دانشگاه ایلام تصریح کرد: کسانی که سال قبل شعار زن زندگی و آزادی می‌دادند الان در حال کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان هستند و همه فهمیدند که واقعیت پشت این جریان چیست.

 

انتهای خبر/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب