سرویس: سیاسی
کد خبر: 62326
|
00:26 - 1402/08/30
نسخه چاپی

فرماندار چرداول:

قصور در انجام مأموریت‌های مدیریت بحران قابل‌گذشت نیست

قصور در انجام مأموریت‌های مدیریت بحران قابل‌گذشت نیست
فرماندار چرداول گفت: دستورات و مصوبات ستاد بحران لازم‌الاجرا است و قصور در انجام مأموریت‌های مدیریت بحران قابل‌گذشت نیست.

علی محمدی در گفتگو با خبرنگار «ایلام بیدار» گفت: مدیران وقتی مسئولیت قبول می‌کنند بایست همه‌جوره پای آن بایستند و در جهت خدمت‌رسانی به مردم آمادگی کامل داشته باشند.

فرماندار چرداول در ادامه با اشاره به فراخوان اعضای ستاد مدیریت بحران در مانور صفر لحظه‌ای تأکید کرد: هدف از اجرای مانور سنجش میزان آمادگی و پای‌کار بودن اعضای ستاد است.

فرماندار چرداول در ادامه دستورات و مصوبات ستاد بحران را لازم‌الاجرا دانست و گفت: قصور در انجام مأموریت‌های مدیریت بحران قابل‌گذشت نیست.
نماینده عالی دولت در شهرستان چرداول با اشاره به اینکه از آغازین ساعات صبح امروز دوشنبه ۲۹ آبان‌ماه شاهد بارش فراوان رحمت الهی بوده‌ایم، اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون شاهد هیچ‌گونه خسارتی در شهرستان چرداول نبوده‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمامی اعضای ستاد بحران شهرستان در آماده‌باش کامل هستند، عنوان داشت: همه دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان پای‌کار هستند و علاوه بر بازدیدهای مستمر اینجانب از سطح شهرستان، در بخش‌ها نیز مناطق مختلف توسط بخشداران رصد و پایش می‌شود.

محمدی در پایان از پیشگیری به‌عنوان یک راهبرد کلیدی در امر مدیریت بحران یادکرد و گفت: در این راستا و طی ماه‌های گذشته ضمن ابلاغ دستورالعمل مقابله با مخاطرات فصل سرما تاکنون نشست‌های متعدد ستاد مدیریت بحران به همراه آسیب‌شناسی و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر، اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه و انجام مانورهای مختلف در شهرستان صورت پذیرفته است.

 

انتهای خبر/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب