سرویس: اقتصادی
کد خبر: 62293
|
23:31 - 1402/08/28
نسخه چاپی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام:

۴۳ میلیارد تومان برای ارتقا ظرفیت ۱۴ طرح در ایلام مصوب شد

۴۳ میلیارد تومان برای ارتقا ظرفیت ۱۴ طرح در ایلام مصوب شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: ۴۳ میلیارد تومان برای ارتقا و سرمایه در گردش ۱۴ طرح از محل تسهیلات تبصره (۱۸) در ایلام مصوب شد.

به گزارش ایلام بیدار، شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام روز یکشنبه در نشست تبصره ( ۱۸) و نهضت احیای واحدهای اقتصادی استان اظهار داشت: در این نشست ۴۳ میلیارد تومان برای ارتقا و سرمایه در گردش ۱۴ طرح از محل تسهیلات تبصره (۱۸) مصوب شد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام میزان موفقیت در «طرح نهضت احیا» را از معیاری‌های مهم در ارزشیابی مدیران حوزه اقتصادی عنوان کرد و افزود: نهضت احیا واحدهای اقتصادی در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر خنثی‌سازی تحریم‌ها، مردمی‌کردن اقتصاد، لزوم ایجاد سازوکاری منعطف، پاسخگو و مردم پایه برای رصد محیط و اتخاذ تدابیر و تصمیمات بهنگام و هوشمند باهدف احیا، نوسازی و فعال‌سازی واحدهای اقتصادی غیرفعال و نیمه‌فعال است.

عباسی ادامه داد: این نهضت با مشارکت جدی مردم و استفاده حداکثری از اختیارات، ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های استان اجرا می‌شود.

معاون استاندار ایلام با تأکید بر توجه مدیران به احیا و حمایت از واحدهای تولیدی، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و مؤسسات مالی به طرح نهضت احیا و ارتقا ظرفیت واحدها که با اشتغال و معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی اضافه کرد: برای نهضت احیا، بروکراسی‌های اداری باید حذف شود و بانک‌ها، مؤسسات مالی و دستگاه‌های اجرایی سرعت عمل خود را جذب اعتبارات بالا ببرند؛ چراکه اعتبارات تسهیلات تبصره ( ۱۸) شناور است.

 

انتهای خبر/ر


 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب