سرویس: استان ایلام
کد خبر: 61893
|
00:07 - 1403/04/15
نسخه چاپی

وصیت‌نامه شهید رحیم نعمت‌زاده اجرلو؛

من در راه اسلام شهید شده‌ام

من در راه اسلام شهید شده‌ام
شهید نعمت‌زاده در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: اميدوارم مرا حلال كنيد زيرا من در راه اسلام و كشور اسلامی شهيد شده‌ام يعنى در راه حفظ حيثيت ناموسِ كشوری كه هزاران شهيد و معلول در اين انقلاب داده است.

به گزارش ایلام بیدار، شهید رحیم نعمت‌زاده اجرلو فرزند یوسف، 29 شهریور 1346 در اردبیل دیده به جهان گشود. این شهید والامقام 4 آبان 1362 به فیض شهادت نائل آمد. بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید را به بهانه سالگردش می‌خوانیم.

شهید رحیم نعمت زاده

پدرعزيزم كه ساليان‌درازی زحمت كشيده‌ايد و مرا بزرگ كرده‌ايد، اميدوارم مرا حلال كنيد زيرا من در راه اسلام و كشور اسلامی شهيد شده‌ام يعنى در راه حفظ حيثيت ناموسِ كشوری كه هزاران شهيد و معلول در اين انقلاب داده است. اگر من شهيد شدم بر من گريه نكنيد، بر امام حسين(ع) گريه كنيد.

پدر و مادرم! افتخار كنيد كه پسری را در راه اسلام از دست داده‌ايد. امام می‌گويند: «خانواده شهدا چشم و چراغ اين ملتند»، چه خوب می‌شود كه شما هم يكی از آن خانواده‌ها باشيد.

از پدر و مادر بزرگوارم می‌خواهم مانند ديگر خانوده‌های شهدا كه دعاگوی امام و دنباله‌رو امام هستند باشند و هيچ وقت امام را تنها نگذارند و در مقابل هر ظالمی بايستند، با آن مقابله كرده و نگذارند در جامعه اسلامی ستمكاری باشد.

امروز اسلام نياز به نيرو دارد و اميدوارم مردم ايران مخصوصاً جوانان غيور ايران تا آنجا كه ممكن است آموزش نظامی ديده و به جبهه حق عليه باطل اعزام شوند تا نگذارند بيگانگان بر حيثيت و ناموس اسلامی مردم مسلمان تجاوز كنند.

من به عنوان يک جوان ايرانی و مسلمان وظيفه خود دانسته و به جبهه حق عليه باطل رفتم تا آخر نيز مانند ديگر رزمندگان اسلام شهيد بشوم زيرا هرگز دوست نداشتم در خانه و در روی رختخواب بميرم، برای هر جوان غيرتمند ننگ است در خانه و در روی رختخواب بميرد.

من به عنوان يک برادر به ملت عزيز ايران توصيه می‌كنم كه مانند انگشت‌های يک دست بوده، با يكديگر برادر باشند و طورى عمل كنند كه مانند برادر واقعی و دلسوز همديگرند و اين را نيز  بدانيد تا  وقتی كه متحد با هم هستيد هيچ تجاوزگری نمی‌تواند به كشور اسلامی ما دست دراز كند.

هميشه در نمازها و دعاهايتان امام را و برای پيروزى نهائی رزمندگان اسلام دعا كنيد.

به اميد پيروزی نهائی رزمندگان اسلام در جبهه حق عليه باطل

 

انتهای خبر/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب