سرویس: استان ایلامکد خبر: 56883|11:55 - 1401/09/08
نسخه چاپی

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین:

باید دشمن را شناخت و راهبرد او را دانست

باید دشمن را شناخت و راهبرد او را دانست
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن طی ادوار گذشته از حربه ای برای ضربه زدن به نظام بهره گرفته اند اما باید دشمن را شناخت و راهبرد او را دانست.

به گزارش ایلام بیدار ، سردار "حسین معروفی"، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از شبانان و گله داران استان ایلام که در قرارگاه امیرالمؤمنین(ع) بانروشان برگزار شد با تبریک هفته بسیج گفت: عشایری غیرتمند وآگاهی و مومن داریم چرا  که ۴۳ سال است که پای انقلاب و آرمانهای آن ایستادند و ما به وجود عشایر افتخار می کنیم  

وی افزود: قابلیت های نظام جمهوری اسلامی بسیار است، به برکت حضور رهبر فرزانه انقلاب و مجاهدت ملت ما در اوج قدرت و بازدارندگی در جهان اسلام و جهان هستیم.

سردار معروفی در ادامه گفت: دشمن می‌خواهد با جنگ ترکیبی و شناختی و رسانه ای بر ذائقه، اراده و رفتار ما مسلط شود و  دنبال تصرف ذهن ملت ایران است.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: ما در بدو پیروزی انقلاب اسلامی شاهد آن بودیم  تمامی اقوام و گروهها سیاسی و مذاهب تحت امر امام راحل  برای نابودی حکومت ظلم ستمشاهی یک صدا شدند و این انقلاب را به ثمر نشاندند.

 

وی عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس اردوگاه شرق و غرب   برای نابودی انقلاب نوپای ایران یکصدا شدند اما در این جنگ نابرابر تمام ملت ایران در مقابل دشمن ایستادگی کردند و جنگ را با فرهنگ عاشورایی به یک دفاع مقدس تبدیل کردند.

 

سردار معروفی بیان داشت:  در ایجاد انقلاب همه اقوام و مذاهب نقش داشتند و در دفاع مقدس از همه گروه‌ها، مذاهب و اقوام، شهید، جانباز و آزاده داریم از این رو هدف گذاری دشمن در ایجاد حوادث اخیر انشقاق قومی و مذهبی است.

 

وی یادآور شد: دشمن طی ادوار گذشته از حربه ای برای ضربه زدن به نظام بهره گرفته اند اما هوشمندی ملت بزرگ ایران تمام توطئه های آنان را نقش برآب کرده است.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: دشمن امروز از توانمندی ایران اسلامی؛ قدرت بازدارندگی و هوشمندی ملت ایران واهمه دارد و جرات هیچ حماقتی را ندارد.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها