سرویس: استان ایلامکد خبر: 56882|11:13 - 1401/09/08
نسخه چاپی

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران:

نقش عشایر در تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است

نقش عشایر در تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تجلیل از شبانان و گله داران عشایر ایلام گفت: نقش عشایر در تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌بدیل است.

به گزارش ایلام بیدار ، سردار "سید ضیاء حزنی"، معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و مشاور فرمانده کل سپاه در مراسم تجلیل از شبانان و گله داران استان ایلام که در قرارگاه امیرالمومنین (ع) بانروشان برگزار شد گفت: عشایر یکی از پشتوانه های کشور بوده و هستند و رهبر معظم انقلاب مکررا این موضوع را مطرح کرده اند و روی این موضوع تاکید کرده اند.

وی افزود: جامعه عشایری در ۲۹ استان پراکنده هستد واین استانها از جمعیت عشایری برخوردار هستند.

سردار حزنی در ادامه گفت: تا امروز این همایش در بیشتر استان‌های کشور برگزار شده است  که با اهداف خاصی برگزار شده اند و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

 

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی در ادامه گفت: بحث شورای عشایری یکی از مطالبات بوده است که مصوباتی داشته است که خوشبختانه این مصوبات این شورا توانسته در تامین نیازهای اولیه موثر است.

 

مشاور فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در طول دوران دفاع مقدس عشایر نقش سازنده ای را در دفاع از مرزها ایفا نمودند که تاکنون جامعه  عشایر ی ۱۱ هزار شهید را تقدیم انقلاب کردند.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها