سرویس: استان ایلامکد خبر: 56881|11:00 - 1401/09/08
نسخه چاپی

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:

حفظ مرزها و امنیت از مهم ترین آثار وجودی عشایر است

حفظ مرزها و امنیت از مهم ترین آثار وجودی عشایر است
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در همایش تجلیل از شبانان و گله داران استان ایلام گفت: حفظ مرزها و امنیت از مهم ترین آثار وجودی عشایر است.

به گزارش ایلام بیدار ، سردار “جمال شاکرمی”،  فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مراسم تجلیل از شبانان و گله داران استان ایلام با تبریک هفته بسیج گفت: جهادگران در خط مقدم سازندگی و اقتصادی قرار دارند وبا تلاش  خودشان درصدد رفع محرومیت زدایی از مناطق مختلف هستند.

وی افزود: این مراسم امروز در منطقه ای بانروشان برگزارشد  منطقه ای که بیانگر رشادت های دلیرمردانی سالیان متمادی در راه دفاع از خاک ومیهن از جانفشان گذشتند

شاکرمی در ادامه گفت: ۴۲۰کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق داریم، در راستای حفاظت از مرز  شبانان و گله داران طی سالیان گذشته نقش تعیین کننده ای را ایفا کرده اند.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام تصریح کرد: عشایر هر جا نیاز بوده بیشترین ایستادگی را پای این نظام و انقلاب داشته‌اند و هر جا خطری در مرز‌ها و کیان ایران اسلامی بوجود آمده بلافاصله حضور پیدا کرده‌اند.

 

انتهای پیام/ر

 

حفظ میراث معنوی عشایر و تقویت و توسعه نقش آنان در تامین مایحتاج عمومی و بهره مندی از ظرفیت های آنان در تامین امنیت کشور امری ضروری است.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها