سرویس: استان ایلامکد خبر: 56879|08:19 - 1401/09/08
نسخه چاپی

امام جمعه ایلام:

انقلاب اسلامی نقش راهبردی در جهان دارد

انقلاب اسلامی نقش راهبردی در جهان دارد
امام جمعه ایلام گفت: امروز به جایی رسیدیم که انقلاب اسلامی نقش راهبردی در جهان دارد.

به گزارش ایلام بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار شامگاه دوشنبه در اجلاسیه مجمع بسیجیان استان ایلام با بیان اینکه امروز به جایی رسیدیم که انقلاب اسلامی نقش راهبردی در جهان دارد، افزود: به برکت انقلابی اسلامی، جبهه مقاومت شکل گرفته است، گفت: نقش انقلاب اسلامی در عراق، سوریه و افغانستان امروز مشهود است.

 

وی با بیان اینکه آمریکا به رغم هزینه‌های میلیارد دلاری برای نابودی جمهوری اسلامی، مجبور به فرار از منطقه شده است، ابراز کرد: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران امروز فراتر از مرزهای کشور است.

 

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه آسیب‌های در کشور وجود دارد، آنچه هم اکنون در کشور وجود دارد وجود آفت‌های درونی است، یادآور شد: تهاجم فرهنگی امروز درون خانواده‌ها را نشان گرفته است.

 

امام جمعه ایلام با بیان اینکه امروزه دشمن از طریق فضای مجازی بر خانواده‌ها تاثیر گذاشته است، برخی از ناهنجاری‌های اخیر مصداق این تهاجم است، ابراز کرد: باید برای تحقق عدالت و انتصابات شایسته در استان تلاش کرد، اینکه نهادی هشت ماه حقوق این نیروها را پرداخت نکرده است، این مصداق ناعدالتی است مطالبه گری وعدالت خواهی کجاست؟

 

وی با اشاره به اینکه در بسیج کارهای زیادی انجام شده است ولی نیاز است برنامه‌های اثرگذار در این حوزه بیشتر شود، افزود: برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌های خارج از کشور باید نقش آفرینی کرد.

 

امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه باید با تمام توان و قدرت برای هجمه‌های دشمنان پای کار باشیم، نقش بسیج در این مسیر بیشتر و مهمتر از سایر اقشار است، گفت: آنچه که مشخص است اینکه باید خدمات نظام باید برای مردم تبیین شود، مسئله‌ای که مقام معظم رهبری روی آن تاکید دارد.

 

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه جهاد تبیین فریضه‌ای عینی، فوری، قطعی است، تصریح کرد: گروه‌های اندیشه ورز در این جهاد تبیین باید دیگران را به سمت خود بکشانند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها