سرویس: استان ایلامکد خبر: 56601|08:12 - 1401/08/13
نسخه چاپی

تحلیلگر مسائل سیاسی:

حوادث کرج ، فراتر از اغتشاش و محاربه برای براندازی نظام بود

حوادث کرج ، فراتر از اغتشاش و محاربه برای براندازی نظام بود
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: حوادث کرج ، نه اعتراض بلکه فراتر از اغتشاش و محاربه برای براندازی نظام بود که باید مماشات با این افراد را کنار گذاشته و به اشد مجازات محکوم شوند.

  "فرزاد شیرزاد"، فعال رسانه ای تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار ایلام بيدار گفت: متاسفانه با شروع اعتراضات در اوایل مهرماه ، کلکسیونی از دشمنان ، معاندین ، ضد انقلاب ، تجزیه طلب ها ، سلطنت طلب ها ، براندازها و اشرار و اوباش مسلح ، با ورد به صحنه میدانی و حضور خیابانی خود ، رسما جنگ شهری و پارتیزانی را بر علیه ملت و در راستای سرنگونی نظام شروع کرد که طبق برنامه های القایی از عوامل پشت صحنه و اتاق فکر های سازمان های جاسوسی استکبار ، با کشتن مردم ، قتل مامورین نظامی ، انتظامی و امنیتی و بسیج و همچنین با کشته سازی از قومیت های مختلف کشور و ... با هدف ایجاد تجزیه کشور ، براندازی و... با روش های سوریه سازی ایران و ... رسما بر علیه استقلال سیاسی کشور ، تمامیت ارضی ایران و کشتار ملت بی دفاع این کشور ، به محاربه بر خواسته و علنا در برخی شهرها مسلحانه به مردم از هر صنفی حمله می کنند.

 

 

 

  وی افزود: آنچه  در استان البرز و شهر کرج رخ داده مصداق بارز محاربه و فساد فی الارض در قالب حمله مسلحانه به مردم و پرسنل مظلوم فراجا ، ایجاد رعب و وحشت عمومی ، اربده کشی و بستن معابر عمومی در حد بزرگ راه و اتوبان صورت گرفت که قطعا عوامل این جنایات نه معترض و نه از مردم عادی هستند بلکه نماینده میدانی همان گروه های فوق الذکر بوده و می باشند.

 

 

 

شیرزاد تصریح کرد:  به همین جهت ضمن محکوم کردن این جنایات و اعلام جرم بر علیه جنایتکاران ، از دستگاه های مسئول تقاضا می شود تا با جدا دانستن اعتراضات مدنی با این جنایات و محاربه ، مرتکبین و محاربین این جنایات را شناسایی و احکام جزای اسلامی را بر علیه آنان اجرا و اشد مجازات را اعمال نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/ر

 

 

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها