سرویس: استان ایلامکد خبر: 56174|10:17 - 1401/07/14
نسخه چاپی

امام جمعه ایلام:

دشمن زیبایی های توخالی غرب را در چشمان نسل جدید ایرانی بزرگنمایی می کند

دشمن زیبایی های توخالی غرب را در چشمان نسل جدید ایرانی بزرگنمایی می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دشمن از همان زمان پیروزی انقلاب تاکنون و به ویژه در سال های اخیر برای جذب جوانان، نوجوانان و نخبگان ما به سمت خود هزینه های زیادی صرف کرده است و مشکلات درون کشور و زیبایی های فریبنده اما توخالی غرب را با بزرگنمایی به این اقشار تاثیرگذار نشان می دهد.

به گزارش ایلام بیدار ،حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تباردر دیدار با تعدادی از کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اظهار داشت: انقلاب اسلامی با پیروزی خود تمام معادلات و مکاتب سیاسی جهان را بر هم زد و با شنا کردن برخلاف جریان های بلوک شرق و غرب، حکومتی جدید را بنا نهاد که به مذاق سرمداران جهانی خوش نیامد.

وی افزود: تمام سعی و تلاش دشمنان دور کردن جوانان و نوجوانان ایرانی از معنویت، باورهای دینی، ارتباط این نسل با خالق هستی، عدم خودباوری ملی و آگاهی نداشتن از دستاوردهای ارزشمند کشور در سطح ملی و بین المللی است.

امام جمعه ایلام یادآور شد: دشمن با راه اندازی جنگ فرسایشی و طولانی دفاع مقدس علاوه بر تحمیل خسارت های کلان مالی و زیرساختی، باعث کشته شدن تعداد زیادی از جوانان این مملکت و نخبگانی چون شهیدان چمران، هادی و باقری شد ، سپس با اتمام جنگ بازسازی خرابی های جنگ شروع شد و در عمل دشمن کشور را بیش از ۱۶ سال توسعه همپای جامعه جهانی را به عقب انداخت.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار تاکید کرد: نسل جوان و نوجوان باید در بطن خانواده و در مراکز آموزشی ارتباط با خداوند و فرامین معنویت را یاد بگیرند و در کنار پرورش جسم خود، روح و روان خود را نیز در مسیر والای دین مبین اسلام تعالی و رشد دهند.

وی تاکید کرد: توجه زیادی در آموزه های دین اسلام به تربیت فرزندان شده و از همان دوران پیش از تولد تا جوانی احادیث زیادی از اهل بیت (ع) در خصوص جایگاه ارزشمند آنان و آموزش های آنها شده است تا والدین فرزندانی صالح تربیت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام ادامه داد: مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچون مدارس خانه تعالی بخش کودکان و نوجوانان محسوب می شوند و در این دوره سنی حساس مربیان باید فرزندانی خلاق، مستعد، متعهد به دین و کشور را پرورش دهند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب