سرویس: استان ایلامکد خبر: 56165|11:48 - 1401/07/12
نسخه چاپی

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:

دشمن با ایران قوی مخالف است/ شکست دشمن، سناریوی همیشگی نظامی اسلامی

دشمن با ایران قوی مخالف است/ شکست دشمن، سناریوی همیشگی نظامی اسلامی
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: پیشرفت های انقلاب اسلامی دشمن را عصبانی کرده است که با همه توان خود به میدان آمدند، ولی به اهداف شوم خود نخواهند رسید و ریشه انقلاب با این بادها هیچگاه تزلزل نخواهد یافت.

به گزارش ایلام بیدار ، سردار "کریمیان"، جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه چرداول با اشاره به اقدامات مناسب استان ایلام و شهرستان چرداول در بحث اسکان و تغذیه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی، گفت: اربعین پیشران توسعه استان و کشور است، می تواند آینده خوبی برای ما رقم بزند.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) اظهار کرد: دفاع مقدس برآیندی از گفتمان عاشورا بود که باعث شد امروز به بازدارندگی و پیشرفت در حوزه های مختلف دست پیدا کنیم.

سردار کریمیان افزود: مردم ما در دنیا بی نظیر هستند و از برخی عملکردها انتفاد دارند ولی نظام اسلامی را دوست دارند و هر زمانی که نیاز باشد مردم پای کار آمدند تا از پیچ های تاریخی عبور کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه همه کنش گران حوادث اخیر شامل منافقین ، سلطنت طلب ها و...کلا ۸۳۰ نفر  هستند که همه دشمنان انقلاب اسلامی یک هیاهوی بزرگ توسط رسانه ها را می خواهند ایجاد کنند، تصریح کرد: ما اقلیت خائن را داریم ولی مردم هوشمندی داریم که روش ها و توطئه های دشمنان را می شناسند و به عنوان امت واحد در مقابل دشمنان می ایستند.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ادامه داد: سلبریتی ها از نظام اسلامی مبالغ هنگفتی می گیرند که با دستمزد کارمندان برابری نمی کند ولی در خط دشمن بازی می کنند باید با آن ها برخورد صورت گیرد و مردم حساب خود را از آن ها جدا می کنند.

سردار کریمان اضافه کرد: در کشور ما عده ای خواص علیه مردم فعالیت می کند، اعتبار این افراد به نظام اسلامی است که علیه نظام اسلامی جوسازی می کنند. ولی باید بدانند که قبل تر آن ها کسانی که دل به استکبار بستند هم از صحنه کنار رفتند و به فراموشی سپرده شدند و این در برهه های مختلف تاریخی به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به فعالیت برخی از سلبریتی ها و ورزشکاران برای اهداف دشمن،اظهار کرد: سلبریتی ها باید بدانند که در مقابل مردم برای خوش خدمتی به اربابشان فعالیت می کند. و همچنین باید بدانند که دشمن از تحریم دارویی ما و بیماران پروانه ای ، تحریم صنعت هسته و همچنین در برهه های مختلف از هر فرصتی برای دشمنی با ما استفاده می کنند، که مطالبه قاطبه مردم برخورد با آن ها است.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) با بیان اینکه اغتشاشات اخیر یک کار سازمان یافته است که همه طیف های ضد انقلاب آمده بودند ولی برای مقابله با این اعمال خرابکارانه خیلی ها، مانند سعودی ها و .. باید منتظر برخورد و نتیجه اعمالشان باشند بیان داشت: پیشرفت های انقلاب اسلامی دشمن را عصبانی کرده است که با همه توان خود به میدان آمدند، ولی به اهداف شوم خود نخواهند رسید و ریشه انقلاب با این بادها هیچگاه تزلزل نخواهد یافت.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی در تمامی صحنه های بین الملل تاثیر گذار است. دشمنان انقلاب اسلامی نظیر آمریکا و هم پیمانانش در حال افول و فروپاشی است. 

سردا کریمیان با اشاره به جنگ شناختی و ادراکی دشمن اظهار کرد: باید سواد رسانه خود را بیشتر کرده و هوشیاری خود را بیشتر کنیم که حتی سلبریتی ها و برخی هنرمندان موضع گیری های آن با دلیل فقدان سواد رسانه است. باید مدارس و دانشگاهای در تراز انقلاب اسلامی باشند و معلمان و اساتید ما  فرزندانی برای پیشرفت ایران اسلامی تربیت کنند.

 

انتهای پیام/ک 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب