سرویس: استان ایلامکد خبر: 56145|10:45 - 1401/07/11
نسخه چاپی

نماینده مردم ایلام مطرح کرد؛

دشمن با تمام وجود برای تخریب ساختارها به میدان آمده است/ اگر دلسوز ملت ایران هستند تحریم ها را برداشته و جوابگوی جنایتهایشان باشند

دشمن با تمام وجود برای تخریب ساختارها به میدان آمده است/ اگر دلسوز ملت ایران هستند تحریم ها را برداشته و جوابگوی جنایتهایشان باشند
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن اگر دلسوز ملت ایران است تحریم های دارویی را برداشته و داروی بیماران پروانه ای را تامین و جوابگوی جانبازان شیمایی باشند.

به گزارش ایلام بیدار ، “سارا فلاحی”، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: میدان نبرد ذهن ماست و هر قدرتی که بخواهد اذهان را تسخیر کند می‌تواند پیروز شود و اگر ما نتوانیم جذاب ترین روایت‌ها را از مسائل کشورمان داشته باشیم جنگ را باخته‌ایم و چنانچه بهترین روایت را داشته باشیم با قدرت خوب رسانه‌ای پیروز خواهیم شد.

وی افزود: دشمن اگر دلسوز ملت ایران است تحریم های دارویی را برداشته و داروی بیماران پروانه ای را تامین و جوابگوی جانبازان شیمایی باشند.

نماینده مردم ایلام تصریح کرد: دشمن اکنون با استفاده از جنگ شناختی و با هدف قرار دادن قومیت‌ها در صدد افکار تجزیه طلبانه در کشور عزیزمان است و باید در این زمینه قوی‌تر از گذشته عمل کنیم تا خدایی ناکرده در دام حربه‌های دشمن گرفتار نشویم.

وی در ادامه گفت: کشورهای آمریکایی وغربی اگر دلسوز ملت ایران هستند تحریم ها را برداشته و جوابگوی جنایت هایشان باشند این در حالی است که برای برخی بیماری ها نظیر بیماران پروانه ای به علت تحریم ها دارو یا موجود نیست به سختی در اختیار آن ها قرار می گیرد.

فلاحی بیان داشت: آن ها هیچ گاه در دشمنی با ملت ایران کم نگذاشته و جنایت های مختلفی را مرتکب شده که  در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران بارها مشاهده شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم تصریح کرد: استراتژی دشمن علاوه بر پلیس، نشانه گرفتن نخبگان کشوراز جمله اهالی هنر و رسانه است تا بتواند بدون کمترین هزینه اهداف خود را به جامعه القاء کند.

وی خاطرنشان کرد: باید در حوزه هنر و رسانه قوی باشیم و از ظرفیت نخبگان حوزه هنر و رسانه بیشتر استفاده کنیم، ما می‌بینیم دشمن با استفاده از هشتک سازی و با استفاده از فضای سایبر و به راه انداختن جنگ روایتی و شناختی و وارونه جلوه دادن اتفاقات اخیر در یک جنگ روایتی بسیار قوی وارد شده و اینجاست که همه ما باید وارد میدان شویم تا بر جنگ شناختی دشمن پیروز شویم.

فلاحی گفت: دشمن اکنون با استفاده از جنگ شناختی و با هدف قرار دادن قومیت‌ها در صدد افکار تجزیه طلبانه در کشور عزیزمان است و باید در این زمینه قوی‌تر از گذشته عمل کنیم تا خدایی ناکرده در دام حربه‌های دشمن گرفتار نشویم.

وی، حمایت از نیروی انتظامی را وظیفه‌ای همگانی دانست و گفت: باید گفت برخی نهادها وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند و تقصیرها و کم کاری‌ها را به نیروهای مسلح نسبت می‌دهند که این مورد به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی افزود: امروز نظام سلطه نیروی انتظامی را به عنوان مظهر ایجاد امنیت در جامعه نشانه گرفته است و با برنامه ریزی و ایجاد آشوب در کشور به دنبال براندازی نظام است که به لطف خداوند به این هدف شوم نخواهد رسید.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب