سرویس: استان ایلامکد خبر: 56139|11:09 - 1401/07/10
نسخه چاپی

ایلام بیدار گزارش می دهد؛

مردم خواهان برخورد قاطع با عاملان نا امنی ؛ وقتی حقوق بشر یک بهانه است

مردم خواهان برخورد قاطع با عاملان نا امنی ؛ وقتی حقوق بشر یک بهانه است
رفتار کشورهای غربی در طول تاریخ نشان دهنده خوی وحشیانه آن ها است که انسان های بیگناه را به خاک خون کشیده اند و امروز در لباس حقوق بشر حاضر شده و درایران از نا امنی حمایت می کنند ولی مردم ریشه های آن ها می شناسد و خواستار برخورد با افراد و کشورهایی هستند که در دشمنی با ملت ایران می کوشند.

به گزارش ایلام بیدار ، امروز در شرایط ویژه ای  قرار داریم شرایطی که نیاز دارد تا همه دست به دست هم دهند تا دشمنانی را که در مقابل ملت ایران صف آرایی کرده اند با کرده خود رو به رو سازند و آن ها را برای همیشه از دشمنی با ایران پشیمان سازند.

دراین بین کسانی هستند که در این شرایط به دنبال این هستند تا از آب گل آلود ماهی گرفته و شرایط کشور را به سمت امنیتی شدن و نا امنی پیش ببرند زیرا سود آن ها در نا امنی ایران است.

نا امنی در ابعاد مختلف برای مردم فقط ضرر و زیان به همراه دارد ولی در این بین کسانی هستند که خواستار ایرانی ضعیف هستند امری که باید مورد توجه قرار گیردو مراقب این گونه افراد بود البته دراین بین دشمن از راههای مختلف سعی در اجرای توطئه ها  را داشته وواقعیت های نظام جمهوری اسلامی را وارونه جلوه می دهند.

تجربه نشان داده که که افراد صاحب نفوذ، بازیگران، سلبریتی ها و...  و می توانند در  جلب مشارکت عمومی نقشی موثر داشته باشند  ، امری که در سایر کشورها از آن استفاده می شود و افراد معروف اهداف کشور خود تلاش می کنند.

در ایران متاسفانه اینگونه نیست و برخی بازیگران وسلبریتی ها فقط به دنبال منافع خودشان بوده و حتی مانع رشد کشور می شوند و در واقع آن ها به مثال معروف نان به نرخ روز خور هستند.

در روزهای گذشته که روند پر التهابی در کشور طی شد وخسارت به اموال عمومی وارد شد که عده ای فریب خورده به میدان آمدند ولی عده ای هم بودند که دراین شرایط به فکر کاسبی و درآمد زایی بودند.

حضور همگانی مردم نشانه پیمان محکم با آرمان های انقلاب است 

"میلاد منت نیا" از شهروندان چرداولی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: شرایط امروز به گونه ای است که همه در این راستا وظیفه دارند و همه باید برای اتحاد مردم و باطل کردن نقشه دشمنان تلاش کنند.

وی افزود: حضور همگانی مردم نشانه پیمان محکم با آرمان های انقلاب است و مردم ریشه و پشت پرده تفرقه افکنی و نا امنی را می دانند و برای مقابله با آن تلاش می کنند.

احمدی خاطرنشان کرد: اغتشاش و نا امنی فقط آسیب ها را بیشتر می کند و باید برای مطالبه از راههای قانونی ودرست استفاده کرد ، همچنین کسانی که به هنجار شکنی دامن زدند هم باید مجازات شوند.

برخی سلبریتی ها در خدمت دشمن هستند

"قدرت اله نیاصادق"  تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: برخی بازیگران، افراد معروف و سلبریتی ها نشان داده اند که منافع کشور هیچ اهمیتی برای آن ها ندارد ودراین راستا کوچکترین تلاشی نداشته اند.

وی افزود: برخی برای تابعیت دوم خود تلاش می کنند وبرخی به دنبال سود کلان دراین شرایط هستند واین در شرایطی است که حتی در کشورهای غربی هم سلبریتی ها وبازیگران در جهت منابع کشور خودشان برای مخاطبانشان تلاش می کنند.

نیاصادق در ادامه گفت: در نا آرامی های گذشته مشخص شد که سلبریتی ها مدافع مردم نیستند بلکه به اصطلاح نان به نرخ روز خوری هستند که فقط می خواهند رقم قرارداد را بالا ببرند.

تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی تصریح کرد: تجربه سال های گذشته نشان داده که برخی سلبریتی ها به دنبال منافع خود بوده و برخی سلبریتی ها در خدمت دشمن هستند و  اهمیتی به آگاهسازی عمومی و منافع مردم ندارند.

 

مسببان نا امنی ها باید مجازت شوند

حجت الاسلام عمران احمدی مدرس حوزه ودانشگاه در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: در نا آرامی ها گذشته همه دشمنان انقلاب اسلامی به میدان آمده و حامیان داخلی و خارجی آن ها مشخص شد.

وی افزود: به تعبیری در اتفاقات روزهای گذشته کشورهایی که دشمن ملت ایران هستند و از ناآرامی درایران دفاع می کنند باردیگر به میدان آمده ودراین بین لشکری از افراد فریب خورده و کسانی که جیره خور آن ها هستند به میدان آمده اند.

احمدی خاطرنشان کرد: کشورهایی که در مسیر دشمنی با ایران گام بر می دارند زمان آن فرا رسیده تا به نتیجه اعمال خود روبه رو شوند ، همچنین بساط شبکه های معاند و مواردی مانند کمپ آلبانی ، حمایت های سعودی و ... برچیده شود و هرکدام قدرت جمهوری اسلامی را احساس کرده تا دیگر جرات دشمنی نداشته باشند.

حقوق بشر یک بهانه است

احمد محمدی مدرس دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: حقوق بشر یک بهانه است و این را در رفتار متناقص کشورهایی اروپایی و آمریکایی در جایی که مردم بیگناه در کشورهای مختلف در طول تاریخ به خاک وخون کشانده اند مشاهده می شودو این کشورها امروز دیگر حقی از زبان بردن حقوق بشر ندارند.

وی افزود: تمام ارزش های انسانی در دنیای غرب فدای سیاست های مالی شده و برده داری مدرن ، استفاده از انسان به جای حیوان ، فروش پوست انسان و تغییر ظاهر انسان ها و مواردی از این قبیل هم هنوز استفاده می شود در حالی که در اسلام همواره بر تکریم جایگاه انسانیت تاکید ویژه ای شده است و با این حال کشورهای غربی مدعی انسانیت و آزادی هستند.

محمدی در ادامه گفت: جالب است به  زن در دنیای غرب نگاه ابزاری می شود ولی کشورهای غربی مدعی حقوق زن درایران هستند ولی گروهکی مانند داعش زاده ی تفکر وحشیانه کشورهای استعمارگر مانند آمریکا و همپیمانانش  برای کشتار انسان ها است که درجدیدترین جنایت خوددر کابل دانش آموزان را هم به خاک وخون کشیده است.

مدرس دانشگاه تصریح کرد: فریب خوردگان داخلی باید بدانند که سلبریتی ها جیره خور کشورهای غربی هستند و آزادی مدل غربی یک توهم است فرهنگ غربی را برای به زیرپا گذاشتن ارزش های غربی پیاده سازی می کنند.

 

 

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب