کد خبر: 56135|07:24 - 1401/07/10
نسخه چاپی

کارشناس مسائل سیاسی گفت؛

فتنه جدید با هوشیاری مردم خاموش شد/هدف دشمن مایوس کردن مردم از ارزش‌های انقلاب است

فتنه جدید با هوشیاری مردم خاموش شد/هدف دشمن مایوس کردن مردم از ارزش‌های انقلاب است
کارشناس سیاسی گفت:دشمنان انقلاب و نظام اسلامی با استفاده از ترفندهای مختلف، به دنبال مأیوس کردن مردم ایران هستند.

به گزارش ایلام بیدار ، “علی اسماعیلی”، کارشناس وفعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار ؛در خصوص ابعاد فتنه اخیر دشمن گفت: متاسفانه طی چند روز اخیر شاهد صحنه هایی در داخل کشور بودیم که نشان دهنده کینه و دشمنی عده ای با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

 اسماعیلی با اشاره به کینه توزی های دشمنان طی دوران انقلاب اسلامی اظهار کرد:ببینید پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن57 نقطعه آغازی بر فتنه انگیزی دشمنان علیه انقلاب بود.غائله منافقین، تحمیل هشت سال جنگ تحمیلی، 17هزار شهید ترور،فتنه 88 و دیگر اغتشاشات از جمله دشمنی نظام سلطه با ایران اسلامی بود.

وی افزود:ملت بزرگ ایران اسلامی با گذشت بیش از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی از تمامی فتنه ها یکی پس از دیگری به سلامت عبور کرده اند، اما ملت ما همچنان بیدار هستند و به خوبی می دانند که صهیونیسم و استکبار جهانی با شیوه های سخت و نرم در قبال انتقال مکتب انقلاب اسلامی به سراسر جهان مقابله می کند.

اسماعیلی  ادامه داد:بنابراین دشمن دست بردار نیست و هنوز هم برای ملت ایران فتنه ها در چنته دارند، همه مشاهده کردیم که در فتنه اخیر به بهانه فوت یک هموطن (مهسا امینی) دشمن هم به صحنه آمد و ناجوانمردانه با جنگ رسانه ای،تبلیغاتی و عملیات روانی علیه افکار عمومی جامعه،آنرا برنامه ریزی و مدیریت کرد.

 این کارشناس سیاسی  بیان داشت:،متاسفانه برخی هنرمندنما یا سلبریتی ناآگاهانه یا عامدانه در زمین دشمن بازی کردند و آتش بیار اغتشاشات و به نوعی بازیگردان دشمن زخم خورده انقلاب در ایجاد ناامنی های اخیر بودند.

وی بیان داشت:مردم به خوبی می دانند چگونه از آرامش، امنیت، ثبات، نظام و ارزش‌هایشان دفاع کنند، در عین حال اگر کسی اعتراضی دارد مجاری قانونی آن را می شناسد و از همان طریق اعتراضش را انجام می دهد و مطالباتش را پی‌گیری می‌کند.

این تحليل گر سیاسی افزود:حضور مردم در تجمع امت رسول‌الله (ص) کمکی بود به ارسال این پیام به همه دشمنان ملت که مردم با هوشیاری و دقت نظر اجازه سوء استفاده‌ از مسائل داخلی کشورشان را به هیچ کسی نمی‌دهند و در برابر اغتشاشگران و کسانی که به اموال و جان مردم لطمه می‌زنند، به نوامیس مردم اهانت می‌کنند و آرامش مردم و کسبه را سلب می کنند می‌ایستند.

وی تاکید کرد:دشمن در این ماجرا به لحاظ میدانی، تسلیحاتی، ورود سلبریتی ها و رسانه های بیگانه و نحوه صدمه زدن به مردم، نیروهای انتظامی، حافظان امنیت در جامعه  و آسیب به اموال عمومی و به طور کل یک جنگ همه جانبه علیه ملت ایران، خودش را نشان داد و عملا در کشور با درگیریِ برنامه ریزی شده دشمن، با استفاده از ایادی گروهکی و امثال اینها مواجه بودیم که مردم به درستی صف خود را از این گروهک‌ها و ایادی اغتشاش آفرین جداکردند.

انتهای پیام 

تازه ترین مطالب