سرویس: استان ایلامکد خبر: 55531|15:33 - 1401/04/31
نسخه چاپی

یادداشت؛

آزادی یا ولنگاری؟؟

آزادی یا ولنگاری؟؟
زهرا خدادادی نوشت: درد آن هایی که کمپین علیه حجاب راه اندازی می کنند درد حجاب نیست وگرنه زنان سازمان منافقین روسری هایشان را سفت بر گلو بسته اند و فائزه ها هم چادرهایشان را همچنان حفظ کرده اند. اگر حجاب مسئله است پس چرا از این افراد شروع نمی کنند؟؟

"زهرا خدادادی"،فعال رسانه‌ای در یادداشتی با عنوان " آزادی یا ولنگاری؟؟" نوشت: بدون شک هر کار خلافی در وضع جامعه و از طریق آن در وضع افراد اثر می گذارد و فساد را در سطح اجتماع به وجود می آورد. گناه، کار خلاف و قانون شکنی چه بخواهیم و چه نخواهیم همانند یک غذای مسموم و ناسالم در وضع بدن و ساختار آن اثر می گذارد و واکنش هایی طبیعی را نیز در بدن به دنبال دارد.

دروغ، خیانت در امانت، دزدی، ظلم و... اعتمادها را سلب، روابط عمومی را مختل و جامعه را متزلزل می کنند و در کل، هر کار نادرستی_ چه در مقیاس محدود و چه در مقیاس گسترده_ عکس العمل نامطلوبی را در اجتماع به دنبال دارد.

این روزها که عده ای در بوق های تبلیغاتیشان کمپین های مختلفی را علیه حجاب راه اندازی می کنند، نه به دنبال اعاده ی حقوق اجتماعی زنان هستند و نه حتی دلشان برای آن ها می سوزد. بلکه آنان به دنبال مطامع سیاسی خود هستند تا بتوانند از جهل، غفلت و یا عدم بصیرت عده ای سوء استفاده و به آن ها دست یابند. همان هایی که خود با وضع قوانین سخت و خشن و ضد بشری در کشورهایشان حتی آزادی بیان را که کم ترین نوع آزادی مدنی و حق هر شهروندی هست را سلب می کنند تا بتوانند سیاست هایشان را اجرایی کنند.

درد آن ها حجاب نیست اما حجاب را در ایران بهانه می کنند برای جبران سرخوردگی شان در عرصه های بین المللی که این روزها جمهوری اسلامی با قدرت در آن عرصه ها پیش می رود. 

این روزها که می بینند ابر قدرتی بلامنازع در برابرشان قد علم کرده و به آن ها اجازه نمی دهد به مانند گذشته، مردمان مظلوم را در سراسر عالم قربانیِ خواسته هایشان کنند و به بهانه های واهی نفت، گاز، معادن و ثروت های ملی شان را غارت کنند، با کمک خائنین و وطن فروشان و غفلت زدگان به هر چیزی چنگ می زنند تا این قدرت را از سر راهشان بردارند. 

آری، این روزها این کمپین ها از زبان کسانی شنیده می شود که ۳۲ سال پیاده نظام اسرائیل و آمریکا و غرب در ایران بودند. همان هایی که مو به مو  اهداف دشمن را به اسم آزادی های مدنی، گفتگوی تمدن ها، برجام، مذاکره، کدخدا و لبخند کری در کشور اجرا کردند.

 درد آن ها درد حجاب نیست وگرنه زنان سازمان منافقین روسری هایشان را سفت بر گلو بسته اند و فائزه ها هم چادرهایشان را همچنان حفظ کرده اند. اگر حجاب مسئله است پس چرا از این افراد شروع نمی کنند؟؟ 

آیا غیر از این است که این افراد در خدمت غربند و در میدانِ بازی آن ها.  آیا غیر از این است که آن ها از قدرتی که این روزها دولت انقلابی با دیپلماسی فعال و نقش آفرینی در عرصه بین المللی و منطقه ای به آن دست یافته است ترسیده اند؟؟

آیا غیر از این است گفتمان انقلاب اسلامی در دنیا در حال گسترش است و این مهم آن ها را ترسانده؟؟ 

آن ها که می بینند خواسته هایشان ناکام می ماند و ایران قوی به شاهراه اقتصادی و امنیتی در منطقه و بلکه در دنیا تبدیل شده است می خواهند تاریخ را دوباره تکرار کنند و اندلس و الجزایری دیگر را با این کمپین ها به وجود بیاورند. 

آنانی که در داخل هم صدای با دشمن شده اند چرا از آزادی و حقوق دیپلمات ها و تاجران و دانشمندان ایرانی در دنیای به زوال رفته ی غرب حرفی نمی زنند؟؟

چرا جایی که باید اصول ایرانیت را فریاد بزنند دهان بسته اند و چیزی از حجاب ایران باستان نمی گویند؟؟؟

چرا جاهایی که به نفعشان هست با تحریف تاریخ، ایرانی بودن را بُلد می کنند و اسلام را تخریب؟؟؟

درد آن ها حجاب نیست بلکه می خواهند با حذف این قانون انسانی و حکم الهی در جامعه اسلامی تابوشکنی کنند و راهی باز شود برای خواسته های بعدی شان.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها