سرویس: استان ایلامکد خبر: 55493|10:43 - 1401/04/25
نسخه چاپی

امام جمعه چرداول خبر داد؛

برگزاری برنامه بازسازی واقعه غدیر در چرداول

برگزاری برنامه بازسازی واقعه غدیر در چرداول
امام جمعه چرداول از اجرای برگزاری برنامه بازسازی واقعه غدیر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلام بیدار ، حجت الاسلام محمد جواد قنبربیگی امام جمعه چرداول در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: مسئله ولایت در اسلام از جمله مسائل مهم است که که همه باید گوش به فرمان منویات ولی فقیه زمان خود در طول تاریخ باشند.

وی افزود: واقعه غدیر فقط یک اتفاق تاریخی ساده نیست بلکه یک واقعه مهم در دنیای اسلام است که مسیر ولایت را مشخص کرده است ولی از همان ابتدا عده ای  خواهان کتمان یا تحریف آن بودند.

قتبربیگی در ادامه گفت: مسئله غدیر از مسائل مهم در مباحث دینی واعتقادی شیعیان و مسلمانان است  که عده ای هم در گذشته وهم در امروز به دنبال تحریف آن هستند که باید مبلغ غدیر باشیم.

امام جمعه چرداول خاطر نشان کرد: دشمن امروزه در جنگ ترکیبی به دنبال تغییر باورها و اعتقادات  ما است ودراین راه از انواع روش ها استفاده می کند که باید مراقب توطئه های دشمن باشیم.

وی در ادامه گفت: قرار است برنامه بازسازی واقعه غدیر در شهرستان چرداول و جنب هنرستان کشاورزی شهید رجایی سرابله در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه ساعت ۲۲ شب برگزار شود که برای اجرای  این برنامه با همراهی عموم مردم و تلاش  مسئولین استانی و شهرستانی  برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

امام جمعه چرداول تصریح کرد: برنامه بازسازی واقعه غدیر در شهرستان چرداول یک برنامه در جهت تبیین واقعه غدیر در بین مردم و در راستای جهاد تبیین است.

 

 

انتهای پیام/ر

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها