سرویس: استان ایلامکد خبر: 55012|22:32 - 1401/02/26
نسخه چاپی

استاندار ایلام:

جذب اعتبارات سفر رئیس جمهوری از ملاک های ارزیابی مدیران ایلام است

جذب اعتبارات سفر رئیس جمهوری از ملاک های ارزیابی مدیران ایلام است
استاندار ایلام گفت: جذب اعتبارات سفر رئیس جمهوری از ملاک های ارزیابی مدیران ایلام است.

به گزارش ایلام بیدار ، حسن بهرام نیا عصر روز دوشنبه در نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام بر تسریع عملیات پروژه نیمه تمام استان تاکید کرد و اظهار کرد: همه مدیران باید با جدیت مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری به استان را پیگیری کنند تا همه تعهدات این سفر بطور کامل اجرا شود.

 

استاندار ایلام با تاکید بر لزوم حضور مدیران استانی در مرکز و رایزنی برای تخصیص اعتبارات از وزارتخانه مربوطه، گفت: مدیران برای جذب اعتبارات وقت خود را در استان تلف نکنند، آنان موظف هستند از مرکز و از طریق دستگاه‌های بالادستی به دنبال جذب و تخصیص اعتبارات سفر استانی ریاست جمهوری در حوزه کاری خود باشند.

 

وی تاکید کرد: قطعاً یکی از پارامترهای مهم ارزیابی مدیران جذب کامل اعتبارات سفر ریاست جمهوری است.

 

بهرام نیا در ادامه بر اتمام پروژه‌های مهم و نیمه تمام استان تاکید کرد و گفت: اولویت مهم تخصیص اعتبارات با پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا است.

 

وی ادامه داد: در این میان پروژه بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی به عنوان یک پروژه مهم و اولویت دار باید تا پایان خرداد ماه سال‌جاری به بهره برداری برسد.

 

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به عدم پوشش آنتن دهی برخی نقاط استان از جمله کمربندی شرقی ایلام گفت: بعضاً شاهد هستیم که برخی نقاط استان با وجود اینکه جزو حریم شهر است مشکل آنتن دهی دارد که دستگاه‌های متولی باید در اسرع وقت این مشکل را برطرف سازند.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها