سرویس: استان ایلامکد خبر: 53850|06:09 - 1400/09/04
نسخه چاپی

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه :

نقش عشایر در دفاع مقدس بسیار پررنگ بود

نقش عشایر در دفاع مقدس بسیار پررنگ بود
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه بیان اینکه شجاعت عشایر در دوران دفاع مقدس نقش موثری در دفاع از کشور داشت، گفت: نقش عشایر با وجود فداکاری ها و ایثارگری های شان در طول هشت سال دفاع مقدس بسیار پررنگ بود.

به گزارش ایلام بیدار ،سردار" احمد حق طلب"،مسئول حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه در اجلاسیه شهدای عشایر استان ایلام با قدردانی از حضور عشایر ومردم استان در این مراسم گفت:امروز توفیقی نصیب اینجانب شد تا در جمع شما مردم غیور و دلاور استان ایلام باشم ،مردمانی که در طول دوران دفاع مقدس حماسه ها آفریدند و امروز نیز باحضورشان خالق حماسه ای دیگر شدند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان ایلام در طول دوران بعد ازدفاع مقدس در تمامی صحنه ها حضوری فعال وآگاهانه داشته اند اظهار کرد:  امروز این مردمان همچنان پای آرمانهای انقلاب هستند،ونگذاشته اند دشمنان به اهداف شوم و پلیدشان برسند.

وی اظهار کرد: عشایر غیور استان ایلام در همان اوایل آغاز جنگ در خط مقدم دفاع از میهن اسلامی برخواسته و در مقابل رژیم بعث ایستادگی کردند وتوانستند دشمن را در خارج از مرزها زمین گیر نمایند تانیروهای مردمی و نظامی ساماندهی شوند.

سردار حق طلب افزود:عشایر ذخایر عظیم این کشور هستند و نگهبانان غیور مرزهای کشور ،امیدوارم که  توفیقی نصیب مسئولان شود تادر ازای این جوانمردی  خدمات ارزنده ای را به این عزیزان ارائه دهند

وی در پایان گفت:سردار حق طلب با قدردانی  از عوامل اجرای این اجلاسیه بیان کرد:امروز در استان ایلام یک واقعه بزرگ رخ داد و این رویداد یک افتخار بزرگ برای مردم ومسئولان  استان است.

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها