سرویس: استان ایلامکد خبر: 53831|08:25 - 1400/09/03
نسخه چاپی

فرمانده سپاه ناحیه ایوان :

اجرای 50عنوان برنامه هفته بسیج در ایوان

اجرای 50عنوان برنامه هفته بسیج در ایوان
فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت: در این هفته در شهرستان ایوان 50عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت اجرا می شود.

به گزارش ایلام بیدار ،سرهنگ پاسدار “محمود احمدآقایی ”،فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت : اگر امروز پس از گذشت ۳۶ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این گونه نظام ما در مقابل همه زیاده خواهی های استکبار ایستاده است، به برکت حضور بسیج و ملت بسیجی ماست.

وی افزود : بسیج در همه عرصه ها اعم از عرصه های نظامی، اقتصادی، سازندگی و فرهنگی حضور مقتدرانه داشته و خواهد داشت ، قدردانی از عزیزان بسیج نباید محدود به روز و هفته خاصی باشد .

احمدآقایی اظهار داشت:بسیج متعلق به همه مردم ایران است ، بسیج شجره طیبه انسان های مومنی است که نمونه های آن را در پویا بودن و سازندگی درجامعه می بینیم و این شجره از نظر ظاهری و باطنی پاک است و داشتن اخلاص، رنگ خدایی، استقامت و پایداری، پیروزی همیشگی، ولایت مداری، بصیرت و آگاهی از ویژگی های آن است.

فرمانده سپاه ناحیه ایوان ادامه داد : بسیج فقط متعلق به یک نهاد خاص نیست، بلکه متعلق به همه آحاد ملت ایران اسلامی است ، هفته بسیج فرصت مناسبی است تا فرهنگ و تفکر بسیج به نسلهای آینده منتقل شود ، دشمن امروز به عرصه های سیاسی و فرهنگی ما وارد شده و درصدد تغییر در باورهای دینی و نفوذ است که در این راستا بایستی روحیه استکبار ستیزی خود را حفظ و با تمام قوا گوش به فرمان ولایت باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه ایوان با اشاره به برنامه های هفته بسیج گفت : در این هفته در شهرستان 50 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت اجرا می شود.

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها