کد خبر: 53786|18:09 - 1400/08/30
نسخه چاپی

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام:

۶۰۰۰ برنامه طی هفته بسیج در استان ایلام اجرایی می‌شود

۶۰۰۰ برنامه طی هفته بسیج در استان ایلام اجرایی می‌شود
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: ۶ هزار برنامه مختلف طی هفته بسیج در استان ایلام اجرایی می‌شود .

به گزارش ایلام بیدار ،سردار قدرت الله کریمیان ظهر شنبه در دیدار با مدیران صدا و سیمای استان ایلام افزود: در آستانه کنگره بزرگ سه هزاغر شهید استان ایلام و با هدف طرح خدمت بی منت با تاکید بر تبیین ظرافت‌ها، دستاوردها و خدمات ۴۲ ساله بسیج، این تعداد برنامه در قالب ۶۰ عنوان برنامه توسط ۹۷۳ رده در سطح استان، ناحیه، حوزه و رده‌های اقشاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در اولین روز از هفته بسیج، رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی ۱۰۰ گروه جهادی استان ایلام در قالب نهضت خدمت مومنانه همزمان با سراسر کشور با هدف خدمت به محرومان در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، درمانی و حوزه اجتماعی از امروز ۲۹ آبان تا هشتم آذرماه برگزار خواهد شد.

سردار کریمیان اضافه کرد: برگزاری اجلاسیه های کنگره شهدا، برپایی درمانگاه سیار در مناطق محروم و حاشیه نشین، رونمایی از اختراعات و ابتکارات بسیجیان، افتتاح طرح‌های بزرگ سازندگی و منازل محرومین، اهدا جهیزیه، برنامه تلویزیونی با رویکرد خدمت رسانی و معرفی الگوهای برتر جهادی از جمله مهترین برنامه‌های هفته بسیج در استان ایلام است.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام عنوان کرد: امسال به واسطه برگزاری کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام و هفته بسیج برنامه‌های متعدد فرهنگی نیز در دستور کار قرار گرفته که برنامه فرهنگی رقص پرچم به عنوان محوری ترین برنامه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان ایلام اجرایی خواهد شد.

کریمیان تاکید کرد: بسیج در همه عرصه‌های مورد نیاز مردم ورودی خودجوش و بی ادعا داشته و در استان ایلام این حضور در عرصه‌های مختلف به صورت ویژه ای جلوه گری می‌کند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب