کلید اداره استان به چه کسی می رسد/
آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره استانداری ایلام
کد مطلب: 3767
تاریخ انتشار : 1392-06-16 14:36
گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره استانداران دولت تدبیر و امید در مجامع مختلف شده است؛ گمانه‌زنی‌هایی که برخی تکذیب و برخی تلویحاً تأیید شده‌اند.

به گزارش ایلام فردا،با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیددار استانداری ایلام، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره استانداران دولت تدبیر و امید در مجامع مختلف شده است؛ گمانه‌زنی‌هایی که برخی تکذیب و برخی تلویحاً تأیید شده‌اند.

در این میان و براساس شنیده‌های رسمی و غیررسمی فهرست زیر شامل آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه های استانداری ایلام در محافل استانی به همراه سوابق کاری ایشان است:

علی عزتی: نماینده سابق مجلس

رسول مهرپرور: مدیرکل پیشین صنایع استان و عضو حزب اعتماد ملی

علی اکرم محمدیان:فعال سیاسی

حمید کریمی: نماینده سابق مجلس

علی یاری: نماینده سابق مجلس

همچنین برخی اخبار از احتمال ابقا محمود عباس زاده استاندار فعلی نیز حکایت دارد.

برخی منابع آگاه از شانس بالای رسول مهرپرور برای استانداری ایلام خبر داده اند؛وی گزینه اصلی وزارت کشور برای تصدی استانداری ایلام است.

بر اساس آخرین اخبار دریافتی غیر رسمی،مجمع نمایندگان استان نیز سه گزینه مورد نظر خود را به وزارت کشور معرفی کرده است،البته هنوز هیچ کدام ازنمایندگان استان صحت این خبر را تایید نکرده اند.

پیش از این احمد شوهانی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی اختصاصی با ایلام فردا از عدم معرفی گزینه استانداری توسط نمایندگان استان خبر داده بود.(اینجا)

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب