کد مطلب: 31582
تاریخ انتشار : 1396-12-21 07:44
مدیر شرکت گاز ملکشاهی گفت: امسال 160 میلیارد ریال برای گازرسانی به روستاهای این شهرستان هزینه شده است.

به گزارش ایلام بیدار به نقل از ملکشاهی خبر، "حجت رجب نیا"؛ مدیر شرکت گاز شهرستان ملکشاهی گفت: روند گازرسانی با وجود موقعیت کوهستانی و سخت گذر مناطق روستایی این شهرستان با سرعت قابل توجهی در حال اجراست و تا نیمه اول سال 97 همه روستاهای شهرستان از نعمت گاز خانگی برخوردارمی شوند.

وی این حجم عملیات گاز رسانی را در قالب پنج پروژه جداگانه عنوان کرد و افزود: پروژه اول گازرسانی به روستاهای اما ، کلکین ، سیاب درویش و چشمه باریک با اعتبار 18 میلیارد ریال بود که در هفته دولت به بهره برداری رسید و 270 خانوار روستایی ساکن این مناطق از نعمت گاز خانگی برخوردار شدند.

رجب نیا یادآور شد: پروژه دوم گاز رسانی به روستاهای علیا و سفلی با اعتبار 17 میلیارد ریال دهه فجر به بهره برداری رسید و 130 خانوار ساکن از نعمت گاز خانگی بهره مند شدند.

مدیر اداره گاز ملکشاهی؛ سه پروژه دیگر را گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی (گنبد پیرمحمد خوشادول ، توت ، گراب ، امام زاده ابو چماقین ، چشمه پهن و نادرآباد)با اعتبار 120 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این پروژه ها نیز با پیشرفت 50 درصدی در دست اقدام است که تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و 2 هزار خانوار این روستاها از نعمت گاز بهره مند می شوند.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب