کد مطلب: 31579
تاریخ انتشار : 1396-12-20 10:33
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام بر ضرورت تقویت باورهای دینی در فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار سرهنگ پاسدار قدرت الله کریمیان معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در جمع فعالان فضای مجازی استان ایلام گفت: فضای مجازی امروزه بخش تفکیک ناپذیری از جامعه شده است.
وی اظهار کرد: استفاده از تکنولوژی زمانی سازگار خواهد بود که متناسب با نیازهای جامعه باشد و در غیر این صورت بدون شک به بیراهه خواهد رفت.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان ایلام افزود: اگر علم و تکنولوژی ها متناسب با نیاز جامعه باشد مفید خواهد بود و این موضوع بسیار مهم و اساسی است.
کریمیان تصریح کرد: امروزه فضای مجازی تاثیر بسیار زیادی در رفتارها و حرکات جامعه دارد از نوع پوشش و غذا خوردن گرفته تا نوع صحبت کردن و مباحث اجتماعی دیگر که غیرقابل انکار است.
وی عنوان کرد: بایستی فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دل دستور کار ویژه قرار گیرد و استفاده صحیح از اطلاعات امری ضروری است.
کریمیان اضافه کرد: ضرورت استفاده از سواد رسانه‌ای در این موضوع بر این نکته دلالت دارد موضوعاتی که متناسب با نیاز جامعه است پیاده و موضوعاتی که به ضرر است تفکیک شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام بیلن کرد: بایستی در این راستا بسیار هوشیارانه عمل کرد چرا که افرادی که در این راستا هیچ گونه آگاهی نداشتند در این دام افتاده اند و ضربات جبران ناپذیری برای آنها و اطرافیانشان در پی داشته است.
کریمیان تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که می بایستی توسط فعالان و علاقمندان این عرصه مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد تقویت باورهای دینی در این عرصه است. در فضاهایی موضوعات غیراخلاقی در آنها گسترش می یابد بایستی باورهای دینی تقویت شود.
وی گفت: امروز بیش از ۴۵ میلیون نفر از جمعیت ایران از اینترنت استفاده می کنند و اگر برنامه‌ای برای مدیریت آن وجود نداشته باشد به بیراهه که هیچ اتفاقات بدی نیز خواهد افتاد یکی از بهترین راه حل ارائه آموزش است و بدون اطلاعات نباید در این مسیر حرکت کرد.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب