کد مطلب: 31553
تاریخ انتشار : 1396-12-16 23:50
معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با اشاره به انفجاری که امشب در تیپ 292 زرهی دزفول رخ داد، گفت: این حادثه مهارشده و اکنون اوضاع تحت کنترل کامل است.

به گزارش ايلام بيدار ، قدرت اله دهقان دقایقی قبل در گفت‌وگو با شبکه خبر با اشاره به انفجار در تیپ 292 زرهی دزفول، اظهار کرد: حریقی در انبار مهماتی که مربوط به خرج گلوله‌های توپ می‌شد رخ داد، بررسی‌ها برای آگاهی از چگونگی این حادثه در حال انجام است.

وی افزود: طبیعی است که در اثر آتش‌سوزی انفجاری نیز رخ‌داده و نگرانی‌هایی برای ساکنان مناطق اطراف محل حادثه به وجود آمده است، نیروهای امدادی و عملیاتی نیز در راستای اقدامات احتیاطی برخی مناطق مسکونی اطراف محل حادثه تخلیه شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان عنوان کرد: به دلیل نزدیکی محل حادثه با بلوار دزفول – اندیمشک خوب این مسیر دچار ترافیک شده و اکنون هیچ‌گونه خطری ساکنان این مناطق را تهدید نمی‌کند، ساکنان این مناطق می‌توانند به منازل خود بازگردند.

وی بیان کرد: اکنون نیز مشکل خاصی در محل حادثه وجود ندارد، فرماندهان ارتش در خوزستان نیز در محل حادثه مستقر هستند و وضعیت را از نزدیک پایش و کنترل می‌کنند.

دهقان تأکید کرد: این حادثه مهار شده و اکنون اوضاع تحت کنترل کامل است.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب