کد مطلب: 31539
تاریخ انتشار : 1396-12-16 11:47
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فرصت ثبت‌نام در مهلت مجدد کنکور ۹۷ امشب پایان می‌یابد.

به گزارش ايلام بيدار ،حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال 97 برای پذیرش در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اول بهمن 96 آغاز شد و در روز 16 بهمن 96 پایان پذیرفت.

وی افزود: در این فرصت تعداد 951 هزار و 90 نفر ثبت‌نام کردند.
توکلی ادامه داد: اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت‌نام کرده اند از یکشنبه 13 اسفندماه تا چهارشنبه 16 اسفندماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
وی گفت: تمام متقاضیان ضرورت دارد پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مندرجات اطلاعیه منتشر شده در 14 بهمن ماه 96 نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کرده و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبانی که در مهلت مقرر به هر دلیل موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال 97 نشده‌اند، می‌توانند تا ساعت 24 چهارشنبه 16 اسفند 96 در آزمون ثبت نام کنند.
وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مراجعه به سایت سازمان سنجش، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنند.

توکلی اظهار داشت: در مهلت مجدد ثبت‌نام تعداد 35 هزار و 190 نفر شرکت کرده‌اند.
شایان ذکر است، آزمون سراسری سال 97 در روز‌های پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه 97 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/الف

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب