کد مطلب: 31516
تاریخ انتشار : 1396-12-15 08:52
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ویژه برنامه های هفته احسان و نیکوکاری در استان ایلام را تشریح کرد.

"ضیاء رضایی"، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار در خصوص برنامه های هفته احسان و نیکوکاری گفت: کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام خدمت به مردم عزیز استان به خصوص قشر مددجویان را مایه فخر و مباهات خود می دانند.

وی اظهار کرد: برنامه های هفته احسان و نیکوکاری از روز گذشته در سطح استان ایلام آغاز شده و به طور متناوب تا پایان هفته اجرایی خواهند شد.

این مسئول افزود: امسال دو برنامه در دو حوزه از جمله حوزه عمومی که مربوط به جمع آوری کمک های مردمی است و نیز برنامه های تخصصی که از روزهای آینده شروع به کار می شود اجرا خواهند شد.

رضایی ادامه داد: برنامه های تخصصی در قالب سه برنامه ویژه اجرای می شوند که در روز 16 اسفندماه ویژه مدارس است که در 307 مدرسه در استان ایلام زنگ نیکوکاری از ساعت 9 صبح به صدا در می آید.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام بیان کرد: در این راستا و برای جمع آوری این کمک ها 80 هزار پاکت میان دانش آموزان توزیع شده است و دانش آموزان نیز روز چهارشنبه هدایای خود را در درون پاکت ها قرار می دهند و در مدرسه نیز تحویل صندوق کمیته امداد و همکاران ما خواهند داد.

وی عنوان کرد: علاوه بر این جشن نیکوکاری با همکاری کمیته امداد و صداوسیما و آموزش و پرورش و بسیج دانش اموزی و سازمان دانش اموزی برگزار خواهد شد.

رضایی ابراز کرد: در روز پنجشنبه نیز پایگاه های کمیته امداد در سطح شهرستان و استان برپا می شوند و آماده دریافت نذورات مردم هستیم به خصوص کمک هایی که در شب عید قرار است به نیازمندان داشته باشند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب