کد مطلب: 31480
تاریخ انتشار : 1396-12-13 08:49
بیش از پنج میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی و و محرومیت زدایی در شهرستان ایوان پرداخت شده است.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از جویزر، سرهنگ" عارف یاسمی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر ضرورت اجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: عمل به اقتصاد مقاومتی رویکرد و مأموریت‌ اصلی سپاه است و بدون شک بهترین راه تحقق اقتصاد مقاومتی توانمند نمودن آحاد مردم خصوصاٌقشر تحصیلکرده جامعه است،وخوشبختانه از ابتدای سالجاری تاکنون بیش ازپنج میلیاردریال در راستای طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در شهرستان ایوان پرداخت شده است .

یاسمی گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات از ابتدای سال جاری تاکنون فرصت اشتغال50نفر از جامعه هدف این شهرستان فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج با قدرت تمام و با استفاده از ظرفیت های خود وارد عرصه اقتصاد مقاومتی شده است افزود: متقاضیان با دریافت تسهیلات به اجرای طرح هایی نظیر مرغداری، دامداری،پرورش زنبور عسل، پرورش آبزیان و صنایع تبدیلی اقدام می کنند.

 یاسمی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در شهرستان ایوان  قدم های مثمر ثمری در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی برداشته است، اضافه کرد: ارائه این تسهیلات با توجه به نوع طرح تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال پرداخت می شود.

 سرهنگ یاسمی سیاست های اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش رهبر معظم انقلاب انقلاب برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور خواند و گفت: با تحقق اقتصاد مقاومتی می توان ضمن تقویت منابع داخلی، اقتصاد رانجات داد.

 

 
انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب