با حضور پر شور دانشجویان دانشگاه ایلام؛
یادواره شهدای مدافع حرم برگزار شد + تصاویر
کد مطلب: 31415
تاریخ انتشار : 1396-12-09 07:51
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم با حضور پرشور دانشجویان در محل دانشگاه ایلام برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از  ایلام رصد، باهمت بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام، مراسم یادواره شهدای مدافع حرم شهیدان مرتضی" مرتضی حسین پور" با راوی گری حاج" عظیم ابراهیم پور" و با حضور مسئولان و جمع کثیری از دانشجویان در سالن آمفی تئاتر آیت اله حیدری دانشگاه ایلام برگزار شد.

حاج عظیم ابراهیم پور در این یادواره با تبیین شاخصه های انقلابی گری گفت: به گفته مقام عظمی ولایت چپ و راست و اصول گرا و اصلاح طلب نداریم، افراد یا انقلابی هستند یا غیر انقلابی؛ و انقلابی کسی است که به مردم محروم خدمت کند.

وی با اشاره به خلاقیت ها و نوآوری هائی که شهدای دفاع مقدس در طول 8 سال جنگ تحمیلی داشتند، اضافه کرد: شهدای دانشجو دفاع مقدس در مدت زمان جنگ تحمیلی رکوردهای جهانی بیشماری را ب تلاش و خلاقیت و استفاده درست خود از امکانات به دست آوردند، چنانکه توانستند 11 میلیارد متر مکعب آب را جا به جا کنند، یا پنج بیمارستان تخصصی با تمام امکانات را در زیر زمین احداث نمایند، یا رکورد 18هزار عمل جراحی را به نام خود به ثبت برسانند.

ابراهیم پور با بیان اینکه امروزه باید برای حل مسئله ها و مشکلات موجود ایستاد و حرف نو زد، تصریح کرد: هرجا انقلابی عمل کرده و با تکیه بر تفکر انقلابی در مقابل مشکلات ایستاده ایم، موفقیت از آن ما بوده و جهان را مقهور و مبهوت توانائی خود ساخته ایم.

 

 

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب