کد مطلب: 31411
تاریخ انتشار : 1396-12-08 13:23
فرماندار شهرستان دره شهر گفت: شهرستان دره شهر با ۱۴۵ اثر تاریخی آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

به گزارش ايلام بيدار ، "علی اکبر شفیع زاده"، فرماندار دره شهر در جلسه خدمات سفر در شهرستان دره شهر با بیان اینکه شهرستان دره‌شهر با داشتن قدمت طولانی و اماکن تاریخی با داشتن بیش از ۱۴۵ اثر تاریخی ثبت شده به عنوان پیشانی گردشگری استان ایلام محسوب می‌شود، گفت: این شهرستان طبق آمار سازمان میراث و ستاد اسکان در زمینه اقامت و اسکان مسافرین، سال گذشته مقام نخست استان را به خود اختصاص داده و همه ساله پذیرای گردشگران خارجی و داخلی زیادی است.

 وی افزود: با داشتن جاذبه های متعدد گردشگری و مردمی میهمانواز لازم است نسبت به سالهای گذشته بتوانیم خدمات مطلوبی به مسافرین نوروزی ارائه کنیم.

 فرماندار با تاکید بر اینکه با تمرکز بر روی ظرفیت‌های گردشگری در این شهرستان می توان رونق اقتصادی را برای مردم به ارمغان آورد، بیان داشت: لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی برای فراهم آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز گردشگری شهرستان باید تلاش کنند.

 شفیع زاده خواستار همبستگی،انسجام و تعاملات بین بخشی در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی ، تکریم گردشگران و میهمانان نوروزی، برنامه‌ریزی و ارائه خدمات مطلوب‌تر، بررسی مشکلات رفاهی، اقامتی ، انسجام تمام دستگاه‌ها و همچنین معرفی هرچه بهتر آثار تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی شهرستان شد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب