رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیروان؛
طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در سیروان اجرا خواهد شد
کد مطلب: 31406
تاریخ انتشار : 1396-12-08 09:04
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیروان ار جرایی شدن طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از سیروان نوین، "سیدنورالدین حسینی نیا"، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیروان در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به اجرای طرح نظارتی در ایام عید در این شهرستان اظهار کرد: این طرح در دو بخش نظارت برخدمات و کالا، عملکرد بخش های مختلف را در خدمات رسانی به مردم اجرا می شود.

وی افزود: این طرح با هدف صیانت از حقوق مصرف کننده و در راستای آرامش مردم در ایام منتهی به ایام عید نوروز وتعطیلات از لحاظ نظارت و تنظیم بازار انجام می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیروان با اشاره به اینکه در برگزاری این طرح با متخلفان برخورد می‌شود، گفت: این طرح به صورت مشترک از سوی اداره صنعت و معدن با همکاری اتاق اصناف و صنعت، معدن، تجارت انجام می‌شود و بازرسی لازم از میوه و تره بار، پوشاک و سایر اقلام صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید از پانزدهم یا بیستم اسفندماه در این شهرستان آغاز می شود٬ تاکید کرد: به منظور حفظ و صیانت از حقوق شهروندی در زمینه کنترل بازار و قیمت ها در سیروان گشت های مشترک به طور مستمر تا یک ماه انجام خواهد شد.

حسینی نیا تصریح کرد: گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و رعایت نکردن مسائل بهداشتی از عمده ترین تخلفات عرضه کنندگان کالا و خدمات است که در صورت برخورد با چنین مواردی پرونده تخلف تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان معرفی می شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیروان خاطرنشان کرد: صنوف خدمات رسان در سطح شهرستان سیروان آمادگی کامل دارند و کشیک های لازم برای صنوفی از جمله نانوایی مشخص خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود از20اسفند برنج و از 26 اسفند میوه در سطح بازار شهرستان عرضه گردد.

 حسینی نیا از مردم سیروان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو در بازار سطح شهرستان مراتب را به سامانه ارتباطی 124 که به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود، اعلام کنند.

 انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب