کد مطلب: 31399
تاریخ انتشار : 1396-12-07 10:43
اصلاح‌طلبان از هر اصلاح‌طلبي که بتواند فضاي گفت‌و‌گو و آشتي ملي را رقم بزند استقبال مي‌کنند و در بند اين نيستند که به فرد، حزب يا جريان خاصي تعلق پيدا کند.

به گزارش ايلام بيدار ، عبدالله ناصري، فعال سياسي اصلاح‌طلب در مصاحبه با يک سايت خبري گفته که «اصلاح‌طلبان از محمد صدر، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و محمد موسوي خوئيني‌ها، دبير مجمع روحانيون مبارز درخواست کرده‌اند که با رهبري تقاضاي ملاقات کنند.»

پيش از اينها رابط اصلاح‌طلبان و رهبري آيت‌الله هاشمي‌ رفسنجاني بود. با فوت او اين مسئوليت از سوي اصلاح‌طلبان بر عهده اسحاق جهانگيري گذاشته شد. اما اخيراً با مصاحبه‌اي که اسحاق جهانگيري داشت، روشن شد از انتخابات ارديبهشت 96 تاکنون، او ديداري با رهبر انقلاب نداشته است. خود جهانگيري در مورد اينکه چرا از زمان انتخابات تاکنون ديداري با رهبري نداشته، مي‌گويد: «من رابطه خوبي با رهبر دارم، اما زمان انتخابات کمي زياده‌روي کردم. اميدوارم که به زودي ايشان را ملاقات کنم.» در جريان زلزله استان کرمانشاه و موضع‌گيري سياسي جهانگيري در مورد زلزله هم، او مورد انتقاد تند وحيد حقانيان از مسئولان بيت رهبري قرار گرفت. به نظر مي‌رسد تندروي‌هاي سياسي جهانگيري باعث شد او جايگاهش به عنوان رابط اصلاح‌طلبان و رهبري را از دست بدهد. 
 
ناصري مي‌گويد: «همانطوري که آقاي جهانگيري گفته‌اند بعد از انتخابات ۹۶ هنوز ملاقاتي بين ايشان و رهبري صورت نگرفته است. بنابراين اصلاح‌طلبان از هر اصلاح‌طلبي که بتواند فضاي گفت‌و‌گو و آشتي ملي را رقم بزند استقبال مي‌کنند و در بند اين نيستند که به فرد، حزب يا جريان خاصي تعلق پيدا کند. جبهه اصلاحات چه از ملاقات‌هاي آقاي جهانگيري و چه از ملاقات‌هاي آقاي موسوي‌خوئيني‌ها استقبال مي‌کند. حتي اخيراً هم توصيه شده است که دکتر محمد صدر با توجه به انتصاب‌شان از سوي رهبري در مجمع تشخيص مصلحت تقاضاي ملاقات و گفت‌و‌گو با رهبري داشته باشند.»
 
انتهای پیام/الف

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب