کد مطلب: 31371
تاریخ انتشار : 1396-12-05 11:40
امام جمعه ایلام گفت: کارنامه مردم ایلام در خدمت رسانی به زائران اربعین و بازسازی عتبات عالیات درخشان است.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرزک ایلام، حجت الاسلام "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: در سال‌های اخیر با بازگشایی مرز بین‌المللی مهران و عبور بیش از ۵ میلیون زائر از این مرز، مردم استان ایلام ضمن خدمت شبانه روزی به زوار عتبات عالیات در کمک به بازسازی این اماکن مقدس نقشی اساسی داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام همچنین به عملکرد مثبت صدا و سیمای مرکز ایلام در انعکاس مطلوب حماسه باشکوه اربعین پرداخت و گفت: حضور به موقع و مطلوب عوامل و دست اندرکاران رسانه استانی و ارتباط با شبکه‌های سراسری و بین‌المللی سبب انعکاس مطلوب و گسترده خدمات عاشقانه مردم استان به زوار شد.

"علیرضا شیرویی"، مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام نیز اظهار داشت: اقدامات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان ایلام قابل تحسین است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: رسانه استانی در یکسال گذشته همچون سنوات پیش، شور و دلدادگی مردم به  امام حسین (ع) در ایام اربعین و همچنین فعالیت‌ها و کمک‌های مردمی به بازسازی ستاد عتبات عالیات را به بهترین شکل ممکن منعکس داده است.

شیروی افزود: ایجاد شور و شعور حسینی در مردم ، انعکاس حماسه بزرگ اربعین از  مرز بین‌المللی مهران و همچنین اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات از اولویت‌های صدا و سیمای مرکز ایلام است.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب