کد مطلب: 31365
تاریخ انتشار : 1396-12-05 08:30
یک مادر باردار که توسط اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) مهران در راه انتقال به بیمارستان طالقانی شهر ایلام بود، نوزاد خود را در مرکز سلامت جامعه شهری و روستایی صالح آباد به دنیا آورد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از آوای مهران، "یداالله اکبری"، مسئول مرکز سلامت جامعه شهری روستایی صالح آباد گفت: مادرباردار عشایر که توسط آمبولانس بیمارستان امام حسین (ع) مهران در حال اعزام به بیمارستان طالقانی شهر ایلام بود در ساعت 8:52 در شرایط بسیار حساس و اورژانسی به مرکز سلامت جامعه شهری و روستایی صالح آباد ارجاع داده شد.

وی اظهار کرد: مادر باردار جهت انتقال به بیمارستان به داخل آمبولانس منتقل شده بود در راه بیمارستان طالقانی شهر ایلام دچار دردهای شدید شد که خبر از زایمان قریب الوقوع می‌داد بلافاصله این مادر باردار به مرکز سلامت جامعه شهری و روستایی صالح آباد انتقال داده شد که با تلاش پرسنل تیم سلامت مرکز شامل پزشک ،ماما،پرستاران مرد و زن و همچنین پرسنل بیمارستان امام حسین (ع) زایمان انجام شد.

مسئول مرکز سلامت جامعه شهری روستایی صالح آباد ادامه داد: تیم اورژانس با کمک به مادر و ایجاد شرایط مناسب در مرکز سلامت جامعه شهری و روستایی صالح آباد به تولد نوزاد کمک کردند. نوزاد پس از انجام اقدامات لازم، توسط همکاران اورژانس به همراه مادرش با مراقبت کامل به بیمارستان طالقانی شهر ایلام منتقل شد.

 

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب